HomeImprezy outdoor

„Biegniemy dla tych, którzy nie mogą” – Garmin globalnym partnerem Wings for Life World Run

Wings for Life World Run to światowy, charytatywny bieg, którego celem jest wspieranie badań nad rdzeniem kręgowym. Firma Garmin została jednym z głównych partnerów wydarzenia, udzielając finansowego wsparcia fundacji oraz podejmując akcje mające na celu zwiększenie świadomości o chorobie.  Z okazji biegu do oferty wprowadzono specjalną edycję opasek fitness Wings for Life World Run vivofit 2. Urządzenia te monitorują aktywność i motywują do zdrowszego stylu życia. Zyski ze sprzedaży przekazane zostaną na cele fundacji Wings for Life.

 

Uczestnicy Wings for Life World Run wystartują 3 maja 2015, jednocześnie w 35 lokalizacjach na całym świecie. Wśród nich będą biegacze na różnym poziomie zaawansowania, a także osoby na wózkach inwalidzkich. Jest to nietypowy wyścig, w którym nie zawodnicy biegną do mety, ale meta goni zawodników. Z 30 minutowym opóźnieniem za zawodnikami wystartuje  samochód wyznaczający linię mety, gdy wyprzedzi uczestnika, zapisze jego dystans. Ostatni mężczyzna i ostatnia kobieta, których doścignie ruchoma linia mety, uzyskają tytuł światowych zwycięzców Wings for Life World Run. Całkowity dochód z opłat startowych przekazany zostanie na poszukiwanie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego.

 

Bieg w tym roku w Polsce wystartuje z Poznania, 3 maja 2015, o godzinie 13:00 czasu lokalnego.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu: www.wingsforlifeworldrun.com

Urządzenia wearables firmy Garmin od ponad 10 lat wspierają sportowców na ich drodze do lepszej formy i zdrowia. Opaski monitorujące aktywność i zegarki z zaawansowanymi funkcjami treningowymi znaleźć można na stronie: https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/c10002-p1.html

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0