HomeNowości z rynku

Nikwax BaseFresh i BaseWash – do pielęgnacji syntetycznej bielizny technicznej

Coraz większą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie cieszą się produkty brytyjskiej marki Nikwax BaseWash oraz BaseFresh.

Oba środki, zarówno BaseFresh jak i BaseWash zaprojektowane zostały do pielęgnacji syntetycznej bielizny technicznej oraz odzieży noszonej bezpośrednio na skórze, posiadają zdolność przenoszenia wilgoci.

Syntetyczna bielizna termoaktywna, zapewnia wygodę poprzez utrzymanie temperatury ciała i kontrolowanie wilgoci. Dlatego tak ważne jest, aby poprzez skuteczną pielęgnację właściwości te zachować i wzmocnić. 

Właściwa pielęgnacja pomoże również w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów. Po kilkukrotnym użyciu syntetyczna bielizna termoaktywna zaczyna wydzielać przykry zapach, za który odpowiedzialne są bakterie, żywiące się potem i resztkami naskórka. Pranie bielizny technicznej zwykłymi środkami czyszczącymi w tym przypadku nie jest wystarczające, ponieważ środki często maskują nieświeżość nie rozwiązując problemu, który szybko powraca. 

BaseFresh® to płyn do płukania, który skutecznie odświeży bieliznę i ograniczy gromadzenie się nieprzyjemnych zapachów, przyśpieszając jednocześnie suszenie i poprawiając skuteczność termoregulacji. 

BaseWash® jest środkiem czyszczącym, który poza odświeżeniem i poprawieniem funkcjonalności dodatkowo skutecznie wyczyści zabrudzoną odzież.

W przypadku obu produktów odzież techniczna staje się miękka i przyjemna w dotyku.

Zarówno BaseWash jak i BaseFresh zawierają naturalny składnik Geraniol, który działa antybakteryjnie oraz bakteriostatycznie, hamując rozwój bakterii na materiale, zapewniając swieżość na dłużej. 

Wyłącznym dystrybutorem marki Nikwax na Polskę jest firma YOTA SP. Z O. O.

ul. Ligocka 103/1C

40-568 Katowice

tel.: +48 32 661 04 00

Rekomendowana cena detaliczna za sztukę 300ml 

  • BaseFresh 23 zł
  • BaseWash 28 zł
Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0