HomeNowości z rynku

The North Face prezentuje kolekcję wiosna/lato 2016 podczas OutDoor Show 2015

Wśród nowości, dostępnych na stanowisku The North Face, odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć między innymi kolekcje: Mountain Athletics™, Ultra Series, FuseForm™ oraz Thermoball™. 

Podczas odbywających się między 15 a 18 lipca targów OutDoor Show 2015, firma The North Face zaprezentuje kolekcję wiosna/lato 2016. Dedykowane wszystkim miłośnikom outdooru i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu produkty zostały wykonane przy zastosowaniu zaawansowanych technologii i materiałów. Wszystko po to, by  ich użytkownicy mogli poruszać się szybciej, dalej i wyżej oraz by nigdy nie przestawali odkrywać.

Nowością w ofercie firmy jest seria Mountain Athletics™, w skład której wchodzą produkty przeznaczone do intensywnego wysiłku fizycznego na siłowni. Dedykowana kolekcji będzie również aplikacja Mountain Athletics™. Pozwoli ona na rozpisanie specjalnego programu ćwiczeń, które pomogą w osiąganiu celów outdoorowych, niezależnie od tego czy jest to bieganie, wspinaczka, narciarstwo czy fitness.

Z kolei linia Ultra Series to kolekcja obuwia przeznaczonego dla miłośników biegów po wymagających górskich szlakach. Dzięki zaawansowanym technologiom buty te zapewnią doskonałą stabilność i amortyzację stopy w trudnym terenie, bez zbędnego jej obciążenia. 

Wśród nowości na kolejny sezon od The North Face nie zabraknie produktów stworzonych przy zastosowaniu technologii FuseForm™. Ta innowacyjna metoda łączenia włókien o różnych właściwościach w ramach jednego kawałka materiału, pozwoliła na stworzenie odzieży bardziej wytrzymałej w strategicznych miejscach, a zredukowanie liczby łączeń przyczyniło się do zminimalizowania ich wagi.

W skład wiosennej kolekcji The North Face wejdą również produkty z, cieszącą się ogromną popularnością, technologią Thermoball™. Stanowiąca doskonałą alternatywę dla puchu ocieplina z włókien Thermoball, zapewnia ochronę cieplną na poziomie 600 cuin, jednak w przeciwieństwie do naturalnego puchu nie traci swoich właściwości nawet po zamoczeniu.

Kolekcję Mountain Athletics™ swoim autorytetem i doświadczeniem będzie wspierać w Europie biegaczka Fernanda Maciel. 15 lipca będzie ona obecna na stanowisku firmy The North Face, gdzie opowie o swoich przygotowaniach do biegów na dystansach ultra wraz z aplikacją Mountain Athletics™, oraz o doświadczeniach na najtrudniejszych, ale i najpiękniejszych górskich szlakach świata.

Więcej o produktach The North Face będzie można dowiedzieć się podczas tarów OutDoor Show na stanowisku firmy: A1-200 w dniach 15-18 lipca 2015 r.

Informacja prasowa

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0