HomeRynek outdoor

Sklepy Horyzont prezentują nowy logotyp

Właściciel marki Horyzont od ponad 20 lat funkcjonuje w branży outdoorowej, zarówno stacjonarnie jak i w Internecie. Sklepy Horyzont były jednymi z pierwszych w Polsce, gdzie można było kompleksowo wyposażyć się w sprzęt i odzież na wyprawę. Od samego początku Horyzont był silnie kojarzony ze swoim niemieckim partnerem – Jack Wolfskin.

Nowa strategia firmy ma na celu stworzenie nowoczesnego sklepu z profesjonalną obsługą i szeroką ofertą produktów marek premium. 

Dla nas liczy się wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów. Aby to osiągnąć chcemy oferować najlepszy dostępny sprzęt, dopasowany do ich potrzeb. Dawno minęły czasy, kiedy ubrania outdoorowe miały być wyłącznie funkcjonalne. Zdaję sobie sprawę, że dziś równie ważna jest estetyka, ponieważ liczba miejsc, w których ludzie pojawiają się w outdoorze ciągle rośnie i nie przestaje nas zaskakiwać – mówi Marcin Gabryołek, założyciel i właściciel marki.

W najbliższy weekend 18.07.2015 zapraszamy do sklepów stacjonarnych Horyzont w Warszawie, we Wrocławiu, w Zakopanem i w Gdańsku na uroczystą prezentację nowego logotypu. W tym samym czasie w Internecie zostanie uruchomiona nowa strona, która nie tylko uprzyjemni zakupy swoim nowym layoutem, ale sprawi, że proces zakupowy będzie bezpieczny i efektywny.

Jedną z nowinek, mającą na celu przybliżenie obsługi w Internecie do tej jaka występuje w sklepach stacjonarnych, jest uruchomienie livechat’a, czyli możliwości rozmowy na żywo ze sprzedawcą, który profesjonalnie doradzi Państwu w zakupach.

Rebranding, który przeszliśmy jest konsekwencją wielu lat doświadczeń w branży, ale także jasnym komunikatem, że chcemy mieć wpływ na to jak będzie wyglądał rynek outdoorowy w Polsce – dodaje Łukasz Napierała, dyrektor sieci sprzedaży.

Informacja firmy Horyzont

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0