HomeImprezy outdoor

Konkurs fotograficzny „Tam i z powrotem” – podziel się wrażeniami ze swoich wypraw

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie! Tym razem PZU proponuje Wam zabawę fotograficzną z górami w tle.

Temat konkursu brzmi – „Tam i z powrotem. Twoja wyprawa w obiektywie”. Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie zdjęć z Waszych wypraw i eskapad. Nadsyłane obrazy powinny prezentować dowolną aktywność związaną z czynnym wypoczynkiem.

Zwycięzca Nagrody wyłoniony zostanie przez Jury w składzie: Julita Chudko (fotograf), Maciej Gajewski (fotograf), Piotr Turkot (wspinanie.pl) oraz przedstawiciel iExpert.pl.

pzu-konkurs-vocher-Bezpieczny-powrot.png

Czytelnicy będą mogli przyznać swoją nagrodę – Nagrodę Publiczności. Zwycięzcą w tej kategorii zostanie zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień. Głosujcie!!!

Wśród wszystkich głosujących na zdjęcia konkursowe wylosujemy drobne upominki: termosy, kubki, zagłówki podróżne i smycze. Głosy można oddawać przez cały czas trwania konkursu.

Nagroda w konkursie jest roczne ubezpieczenie „Bezpieczny powrót” w PZU, które stworzono z myślą o ludziach gór. Ubezpieczenie działa na całym świecie do wysokości 6 tys. m. n.p.m. i obejmuje koszty akcji ratunkowej, leczenia, transportu do kraju, OC na osobie i mieniu, a także pomoc prawną i ubezpieczenie bagażu. Dodatkowo „Bezpieczny powrót” posiada możliwość ubezpieczenia od NNW, czyli następstw nieszczęśliwych wypadków do miliona złotych. Ubezpieczenie rekomendowane jest przez PZA. Obsługę ubezpieczeń prowadzi iExpert.pl Więcej o ubezpieczeniu przeczytacie TUTAJ >>.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Zdjęcia możecie przesyłać od 16 lipca do poniedziałku 17 sierpnia (godz. 24.00) przy pomocy formularza – TUTAJ. (Uwaga! Rozmiar pliku do 1MB).

źródło: wspinanie.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0