HomeRynek outdoor

4F Najemcą Roku 2015

4F – polska marka odzieży sportowej została wyróżniona nagrodą Prime Property Prize 2015, zdobywając tytuł Najemcy Roku.

Decyzją kolegium redakcyjnego Property News oraz członków Forum Ekspertów, marka 4F została okrzyknięta Najemcą Roku 2015. W ten sposób doceniono dotychczasowe działania marki na płaszczyźnie rozwoju i współpracy z sieciami handlowymi.

Jesteśmy zaszczyceni zdobyciem tak prestiżowego wyróżnienia – mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji firmy OTCF S.A., właściciela marki 4F. Dokładamy wielu starań, aby nasza marka była wzorem dobrych praktyk w biznesie, ale również solidnym partnerem na każdej płaszczyźnie współpracy. Oczywiście we wszystkich naszych działaniach nadrzędnym celem pozostaje zadowolenie Klienta – dodaje.

Na zaszczytny tytuł złożyło się wiele czynników, w tym dynamika rozwoju sieci handlowej marki oraz satysfakcjonujący przebieg współpracy między najemcą, a placówkami handlowymi. Aktualnie asortyment marki 4F dostarczany jest do ponad 300 punktów detalicznych, w tym do ponad 150 sklepów monobrandowych. Jeszcze w tym roku przybędzie kilkanaście nowych lokalizacji, aby w ten sposób do grudnia 2015 zostało otwartych w sumie blisko 30 salonów własnych. Ponadto rok bieżący, właściciel marki zamknie wykonaniem 20 powiększeń i remodelingiem już istniejących sklepów.

Uroczyste wręczenie nagrody nastąpi podczas Property Forum, które odbędzie się 28-29 września w Warszawie. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 4
 • comment-avatar
  Anonim 9 lat ago

  Dobre sobie:). ” Dokładamy wielu starań, aby nasza marka była wzorem dobrych praktyk w biznesie, ale również solidnym partnerem na każdej płaszczyźnie współpracy.” Czyli najpierw wprowadzamy towar do jakiegoś istniejącego punktu na zasadach partnerskich, a jak widać że w danej lokalizacji dobrze sprzedaję się ten bubel to otwieramy własny monobrand i wysadzamy w powietrze partnera:)) takie to są dobre praktyki w biznesie marki 4F:)).

  • comment-avatar
   Anonim 9 lat ago

   4f. Takie buble można sprzedawać tylko w Polsce

  • comment-avatar
   Anonim 9 lat ago

   szkoda że nie można dać lajka. szkoda że nie można dać lajka 🙂

   • comment-avatar
    Anonim 9 lat ago

    :)). Co rozpadnie się szybciej od plecaka 4F?
    Plecak Outhorn:))

    Macie jakieś suchary na temat tych super produktów i marek OTCF? Może pobawimy się w wymyślenie nowych?