HomeRynek outdoor

Już wkrótce European Outdoor Summit

W najbliższych dniach – od 13 do 15 października – w Sheffield w Wielkiej Brytanii odbędzie się trzecia edycja European Outdoor Summit. Gospodarzem spotkania będzie stowarzyszenie Outdoor Industries Association (OIA).

European Outdoor Summit jest skierowane do wszystkich graczy na rynku outdoorowym. Podczas szczytu odbędą się liczne seminaria, wykłady, warsztaty i szkolenia prowadzone przez branżowych specjalistów, naukowców oraz sportowców. Głównym inicjatorem szczytu jest europejskie stowarzyszenie branży outdoorowej – European Outdoor Group. 

Wśród tegorocznych prelegentów znajdziemy m.in. architekta strategii brytyjskiego banku Lloyds, którym jest Adam Chester, specjalistkę od zagadnień związanych ze współczesną turystyką, doktorantkę na Sheffield Hallam University – Adele Doran, złotego olimpijskiego medalistę oraz brytyjskiego polityka Lorda Sebastiana Coe, przewodniczącego Pentland Brands – Andy’ego Rubina, Clive Alena, dyrektora Kendal Mountain Festival oraz przedstawicieli marek Berghaus, Camelbak i firmy W.L. Gore &Associates.

Nie mniej ważne będą kuluarowe rozmowy z uczestnikami szczytu, wśród których spotkamy przedstawicieli najważniejszych firm outdoorowych w Europie i na świecie.

Szczegółowy program i sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com.

***

European Outdoor Summit odbywa się pod patronatem 4outdoor Biznes


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0