HomeNowości z rynku

Kamik z nową, jesienną-zimową kolekcją outdoorową już w Polsce

Kamik, słynna kanadyjska marka i producent specjalistycznych butów outdoorowych, przedstawia swoją kolekcję na sezon jesień – zima 2015. Obejmuje ona wysokiej jakości obuwie outdoorowe oraz miejskie przeznaczone do użytku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wyłącznym dystrybutorem kolekcji na Polskę jest RAVEN.

Założona niemal 120 lat temu marka obecna jest w 45 krajach na całym świecie, w tym – od 2011 roku – również w Polsce. Jej najnowsza kolekcja obejmuje jesienno – zimowe obuwie dla całej rodziny, zaprojektowane z myślą o aktywności na świeżym powietrzu. Znajdują się tu zarówno modele przeznaczone do rekreacji w terenie dla amatorów, specjalistyczne obuwie trekkingowe dla pasjonatów górskich wycieczek, jak również buty przeznaczone dla myśliwych, wędkarzy czy grzybiarzy. Sporą cześć kolekcji zajmują dziecięce śniegowce oraz damskie buty miejskie w stylu fashion.

Wszystkie modele z kolekcji, niezależnie od ich przeznaczania, charakteryzują się najwyższą odpornością na nieprzechylne warunki atmosferyczne, również te skrajnie zimowe.

W procesie produkcji Kamik czerpie ze swoich wieloletnich doświadczeń i ciągłego rozwoju myśli technologicznej, stawiając na własne, autorskie patenty. Stale pracuje nad ulepszaniem swojego obuwia, dostosowując się do wzrastających oczekiwań konsumentów. Dziś nie wystarczy, że but jest wodoodporny i zapewnia użytkownikowi ciepło. Musi również wychodzić naprzeciw trendom modowym oraz dawać poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od sytuacji, w której znajdzie się ich użytkownik. Ponadto, coraz ważniejsze w świadomości konsumentów, jest to, aby producent w swojej działalności nie tylko nie szkodził środowisku przyrodniczemu, ale wręcz wspierał działania na rzecz jego ochrony. Kamik spełnia wszystkie powyższe warunki – podkreśla Rafał Ziobro, współwłaściciel RAVEN.

Dzięki staraniom dystrybutora klienci detaliczni będą mogli nabyć obuwie Kamika w kilkudziesięciu specjalistycznych oraz multibrandowych sklepach na terenie Polski – zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Raven otwarty jest ponadto na współpracę z kolejnymi sklepami, oferując im preferencyjne warunki współpracy.

Poprzez współpracę z właścicielami sklepów zależy nam na dotarciu z ofertą Kamika do jak największej liczby osób, które dotychczas nie miały okazji poznać marki. Ponadto chcemy przedstawić jesienno – zimową ofertę osobom, które Kamika znają, ale nie miały dotąd okazji nabyć jego produktów. Swoim partnerom biznesowym oferujemy korzystne warunki współpracy, doradztwo biznesowe, wspólne akcje marketingowe oraz szereg udogodnień w kwestii logistyki – zaznacza Rafał Ziobro.

Jesienno – zimowa kolekcja Kamika jest dopiero początkiem ekspansji marki w Polsce. Wiadomo już, że RAVEN myśli o kolekcjach na kolejne sezony i stopniowo zamierza zwiększać w Polsce dostępność asortymentu oferowanego przez kanadyjskiego producenta.

***

O dystrybutorze

RAVEN jest specjalistyczną firmą handlową działającą w branży turystyczno – sportowej. Oferuje specjalistyczną odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny, przeznaczone zarówno dla amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, jak i pasjonatów sportów ekstremalnych. Jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem uznanych zachodnich marek outdoorowych, takich jak Marmot, Patagonia, AKU, Teva czy Smartwool. Ponadto od 2009 roku RAVEN rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno – kempingowy, sprzedawany do 150 sklepów na terenie Polski.

http://www.ravenoutdoor.com/ – specjalistyczny sprzęt outdoorowy.

Informacja prasowa firmy Raven

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0