HomeRynek outdoor

Vaude pod skrzydłami firmy Alp już wkrótce w polskich sklepach

Już niebawem produkty firmy Vaude znowu znajdą się w ofercie sklepów specjalistycznych. Marka po chwilowym zniknięciu z naszego rynku wraca pod skrzydłami nowego, lecz znanego dystrybutora – firmy ALP Sp. z o.o. z Mikołowa.

Zarząd firmy Vaude uzgodnił z dystrybutorem, że w portfolio oferty znajdą się wszystkie produkty outdoorowe z wyjątkiem toreb i akcesoriów identyfikowanych jako podróżne. Kolekcję „Packs’ n Bags” oferuje inny partner firmy Vaude w Polsce

W ofercie produktów Vaude oferowanych przez ALP Sp. z o.o. można znaleźć miedzy innymi: namioty, śpiwory, maty, plecaki i akcesoria turystyczne, plecaki, torby, akcesoria rowerowe, odzież i akcesoria dla dorosłych i dzieci oraz obuwie. Produkty Vaude dostępne będą na naszym rynku już od nowego roku z kolekcją Wiosna/Lato 2016.

Przypomnijmy: niemiecka, rodzinna firma Vaude, to znana dobrze w Europie marka produkująca sprzęt i odzież outdoorową od 1974 roku. Założycielem firmy jest pasjonat gór Albrecht von Devitz. Vaude  zwraca szczególna uwagę nie tylko na doskonałe produkty, ale również na dbałości o środowisko naturalne.

Zapraszamy do współpracy. Więcej  informacji oraz warunki handlowe do uzyskania w siedzibie firmy, mailowo lub telefonicznie:

ALP Sp z o.o.

Ul. Rybnicka 20

43-190 Mikołów

tel: +48 32 7385080

fax: +48 32 7384815

ealp@ealp.pl

Informacja firmy ALP

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0