HomeNowości z rynku

Modułowa ściana wspinaczkowa Montee – nie zawsze duże znaczy lepsze

Powierzchnie reklamowe rozmiaru XXL, wielkie kubatury galerii – łatwo można wysnuć wniosek, że im coś większe, wyższe lub szersze, będzie także lepsze. Patrząc jednak na świat wspinaczkowy, gdzie często małe, lokalne boulderownie są kuźnią mocy, z której wywodzą się najlepsi, można śmiało rzec, że to ludzie i klimat, który tworzą, mają najistotniejsze znaczenie. 

Jeżeli dodać do tego możliwość łatwego modelowania gabarytów ściany wspinaczkowej przez dołożenie dodatkowych modułów, otrzymujemy rozwiązanie, które pozwala zacząć od biznesu „uszytego” na miarę, z możliwością rozwijania go w kierunku, który wyznaczają Klienci.

Modułowa ściana wspinaczkowa MonteeModułowa ściana wspinaczkowa Montee

Ściana wspinaczkowa Montee, która stanęła w Gdyni w listopadzie 2013 roku jest przykładem tego, że nie potrzeba wielkich przestrzeni do wspinania i dobrej zabawy. Modułowe rozwiązaniem SOL 8+2 to 8 modułów wspinaczkowych wraz z zapleczem socjalnym, które najprościej przedstawić na liczbach: 220m2 powierzchni wspinaczkowej, 12 m wysokości, co daje 9 stanowisk do prowadzeń / wędkowania, ponad 40 dróg wspinaczkowych w pionach, przewieszeniach i dachach.

Ważną cechą Montee jest możliwość zmiany lokalizacji obiektu, a zatem ścianę da się rozebrać, przewieźć w inne, docelowe miejsce i w kilkanaście godzin ustawić ją na nowo.

Modułowa ściana wspinaczkowa MonteeModułowa ściana wspinaczkowa Montee

Jeżeli poszukujecie Państwo rozwiązania uniwersalnego, myślicie o własnym obiekcie wspinaczkowym, jesteście zainteresowani zakupieniem modułowego rozwiązania (Montee), zapraszamy do kontaktu mailowo: solclimb@solclimb.pl lub telefonicznie: 782 142 865.

Więcej informacji na stronie: www.solclimb.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0