HomeRynek outdoor

Fordex nowym dystrybutorem marki Rab, Berghaus u słoweńskiej firmy

Firma Fordex/Ski System z Poznania, która dotychczas była dystrybutorem na polskim rynku marki Berghaus, obecnie zajmuje się marką Rab.

Jak informuje Paweł Surma, kontrakt z marką Berghaus został zakończony z końcem 2015 roku. Berghaus scentralizował dystrybucję w Europie Wschodniej, przedstawicielem marki jest słoweńska firma Intersocks.

Umowa z marką Rab obowiązuje od 1 stycznia 2016 roku, tej zimy Fordex/Ski System zbiera preordery na kolejny sezon. 

O zmianie myślę bardzo pozytywnie, marka prezentuje się ciekawie – komentuje Paweł Surma z firmy Fordex/Ski System. – Rab posiada szeroki asortyment pod względem odzieży i sprzętu, jest więc duży potencjał dla działań handlowych oraz marketingowych – dodaje.

Rab funkcjonuje na polskim rynku już od kilku lat, zajmowały się nim dotychczas m.in. firmy Lynx Distribution (2013 rok) i Dream Peak (2014 i 2015 rok).

Rab jest brytyjską marką należącą do firmy Equip Outdoor Technologies Ltd, właściciela także marki Lowe Alpine. Produkty Raba przeznaczone są przede wszystkim dla alpinistów, himalaistów i wspinaczy górskich.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Świetna informacja, z pewnością nawiążemy współpracę. Brakowało na polskim rynku takiej marki jak Rab, marki o wysokiej jakości produktach przeznaczonych również na co dzień.