HomeNowości z rynku

Nowość od Tevy – lekkie sandały z kolekcji Terra-Float

Amerykański potentat w segmencie sandałów wprowadził na europejski rynek nową, niezwykle oryginalną kolekcję – Terra-Float. W jej ramach dostępnych jest łącznie 12 modeli, równo podzielonych na damskie i męskie. Każdy opracowany na innym patencie w zakresie konstrukcji, z osobnym wzorem i kolorystyką. Spoiwem łączącym jest ich wyjątkowa lekkość, uniwersalność zastosowania i elegancki design.

Terra-Float LiviaTerra-Float Livia

Innowacyjna kolekcja Tevy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy decydując się na zakup jednego modelu sandała, chcą korzystać z niego zarówno w mieście, jak i podczas outdoorowych aktywności. Terra-Float spełnia te założenia – niezależnie czy jest to leniwy dzień spędzony na plaży, czy wymagający marsz w nierównym terenie.

Terra-Float LiviaTerra-Float Livia

Zastosowanie typowego dla Tevy mocno nieszablonowego wzornictwa pozwala ponadto korzystać z Terra-Float jako miejskiego sandała casualowego. W parze z designem idzie zastosowanie patentów, które decydują o sukcesie kolekcji. Żaden z modeli nie byłby unikalnie lekki, gdyby nie podeszwa w technologii Float-Lite™ – grubsza na pięcie i stopniowo obniżana w kierunku palców. Opływowy kształt łączy z dużą odpornością na ścieranie. Innym kluczowym czynnikiem jest zastosowanie pianki  EVA w wyściółce, odprowadzającej nadmiar wilgoci i gwarantującej właściwe dopasowanie stopy użytkownika.

Terra-Float LiviaTerra-Float Livia

Kluczowym damskim modelem w ramach kolekcji jest Livia. Skrzyżowane, parciane paski na śródstopiu, w połączeniu z drugim paskiem tuż za palcami zapewniają stabilizację podczas długich marszów. Elegancji nadaje sandałowi wzór w nachodzące na siebie trójkąty, zaprojektowany w 2 wersjach kolorystycznych. Jeśli chodzi o modele męskie, za kluczowy uchodzi klasyczny Universal. Wyposażony jest on w nieco szersze, bardziej minimalistyczne zapięcie, pozbawione połączenia z piętą na wysokości śródstopia.  Do tego dochodzi zamszowa wyściółka z mikrofibry i zapinany, regulowany rzep na klamrę, co gwarantuje dobre dopasowanie stopy do sandała. Model dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji na www.teva-eu.com.

Informacja prasowa Raven

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0