HomeRynek outdoor

Kolejne otwarcia sklepów 4F na Łotwie

Spółka OTCF, właściciel marki 4F, w maju otworzy dwa nowe sklepy w Rydze. Jeden już 13 maja w CH Origo, a drugi 20 maja w CH Domina. Da to łącznie 3 sklepy własne marki na Łotwie. Pierwszy został otwarty w marcu w CH Riga Plaza.

Kolejne otwarcia to kontynuacja realizacji pierwszej fazy planów ekspansji zagranicznej polskiej firmy, która w roku 2016 planuje otworzyć od 10 do 15 nowych sklepów między innymi w Czechach, Rumunii oraz Słowacji.

Marka 4F ubierze łotewską reprezentację na Igrzyska Olimpijskie w Rio, a jako że mamy już teraz swoje sklepy na Łotwie, to wybrane części kolekcji olimpijskiej będą dostępne również w sprzedaży detalicznej, co pewnie ucieszy Łotyszy. Wiemy, że hitami sprzedaży w pierwszych tygodniach w Rydze była odzież termiczna dla pań, torby sportowe, kurtki męskie i rękawiczki rowerowe. Regularną kolekcją w naszych łotewskich lokalizacjach będzie linia wiosna-lato 2016, której głównymi motywami są sport, natura i aktywność. Kolekcja zawiera zarówno propozycje ubioru na trening, jak również sportowego designu na co dzień. Dominują opalizujące tkaniny oraz odblaskowe nadruki. Stylowi towarzyszy także morska kolorystyka, z odcieniami turkusu, kobaltu, głębokiej zieleni oraz odświeżającej mięty. Całość podkreślają elementy odblaskowe, zwiększające bezpieczeństwo podczas aktywności sportowej – wyjaśnia Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju OTCF S.A.

Obecnie marka 4F to 167 sklepów w Polsce, obecność w 27 krajach europejskich poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej i produkty dostępne w ponad 600 sklepach multibrandowych. W ciągu najbliższych 5 lat spółka OTCF planuje stopniowo zwiększać swoją sprzedaż detaliczną na nowych rynkach. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0