HomeNowości z rynku

Nowości marki Neverland

Znana i ceniona już na rodzimym rynku outdoor polska marka NEVERLAND® z myślą o bieżącym sezonie przygotowała nowości produktowe. NEVERLAND® kojarzony jest głównie jako producent wysokiej jakości czapek w 100% wytwarzanych w naszym kraju oraz akcesoriów turystycznych takich jak kubki termiczne, termosy, plecaki i kije trekkingowe lub nordic walking.

Neverland, nosidełka Kangoo
Neverland, nosidełka Kangoo

Oprócz tego jednymi z najpopularniejszych produktów spod flagi NEVERLAND® są nosidełka turystyczne zaprojektowane z myślą o bezpiecznym poruszaniu się w górach z dziećmi. Znane z minionych sezonów modele HIPPO i KOALA od dobrych kilku lat z powodzeniem wykorzystywane są przez rzeszę zadowolonych klientów.

Neverland, nosidełka Kangoo
Neverland, nosidełka Kangoo

W tym roku do rodziny nosidełek NEVERLAND® dołączył kolejny model – KANGOO z nowym, dodatkowo zabezpieczonym systemem rozkładania, jednocześnie wyposażony we wszystkie udogodnienia i funkcjonalności znane z poprzednich modeli. Cena detaliczna nosidełka KANGOO to ok. 449,00 zł.

Oprócz obecnych dotąd w ofercie produktów w bieżącym sezonie NEVERLAND® zaprezentował absolutną nowość w postaci serii śpiworów. Składają się na nią dwa modele PEAK i SPHERE o zróżnicowanych parametrach, tak by możliwie jak najlepiej dopasować produkty do wymagań i potrzeb Klienta.

Neverland, śpiwór Sphere
Neverland, śpiwór Sphere

Mniejszy ze śpiworów – model SPHERE waży zaledwie 550 g (!) a jego wymiary po skompresowaniu to 13x25cm, co pozwala zmieścić go nawet w niewielkiej sakwie czy małym plecaku. Cena detaliczna to ok. 119,00 zł.

Neverland, śpiwór Sphere, detale
Neverland, śpiwór Sphere, detale

Drugi wariant: PEAK ma średnie gabaryty, więc nie tylko bez problemu zmieści się w bagażnikach, ale nie sprawi również problemów przy pieszych wędrówkach bądź rowerowych wycieczkach. Cena detaliczna to ok. 129,00 zł.

Neverland, śpiwór Peak
Neverland, śpiwór Peak

Oba modele są bardzo lekkie, jednocześnie zapewniają  komfort termiczny i wygodny sen od wiosny do jesieni, a zimą uprzyjemnią pobyt w schronisku. Zastosowanie miękkiego, łatwego w czyszczeniu i odpornego na uszkodzenia poliestru dodatkowo podnosi walory użytkowe nowego produktu marki NEVERLAND. Warto dodać, że śpiwory są łatwe w złożeniu, toteż szybko i bez większego wysiłku dają zapakować się w pokrowiec.

Neverland, śpiwór Peak, detale

Neverland, śpiwór Peak, detale

NEVERLAND® jest polską marką założoną w 2002 roku z ugruntowaną od kilkunastu lat pozycją na rynku. Początki kojarzone są głównie z rękawicami narciarskimi i snowboardowymi. Wraz z upływem czasu w ofercie pojawiła się również kolekcja czapek zimowych. W ciągu ostatnich kilku lat  grono oferowanych produktów sukcesywnie poszerzało się o kolejne wspomniane wyżej pozycje. Najwyższa jakość wykonania oraz doskonałej jakości materiały użyte w produkcji, projektowane i wytwarzane  z uwzględnieniem wpływu na środowisko naturalne, gwarantują że produkty NEVERLAND® spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego marka stale poszukuje nowych segmentów, w których mogłaby zaprezentować swoje pomysły.

Informacja prasowa Neverland

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0