HomeRynek outdoor

OutDoor zostaje we Friedrichshafen

Tegoroczne targi ispo winter 2008 w Monachium odbywały się w cieniu jednej z najważniejszych decyzji dotyczącej branży, wyboru miejsca letniej edycji.

Konferencja EOG w sprawie decyzji o letnich targachKonferencja EOG w sprawie decyzji o letnich targach, od lewej: Mark Held (sekretarz EOG), Rolf Schmid (prezydent EOG), Dawid Udberg (Lowe Alpine) (fot. 4outdoor.pl)

Członkowie European Otdoor Group (EOG) po ponad półtorarocznym procesie decyzyjnym mieli wybrać, czy letni OutDoor zostanie we Friedrichshafen, czy przejdzie do Monachium. W piątek 25 stycznia na tajnym i demokratycznym głosowaniu pojawiło się 46 z 47 członków EOG. Wyniki głosowania poznaliśmy dzisiaj 30 stycznia i wygrało… Friedrichshafen. Decyzja została podjęta na 5 lat (2009-2013).

Mark Held prezentuje decyzję EOG (fot. 4outdoor.pl)Rolf Schmid, prezydent EOG, prezentuje decyzję organizacji (fot. 4outdoor.pl)

Zatem do zobaczenia 17-20 lipca we Friedrichshafen. Ważną informacją dla targów w Monachium jest jednak fakt, że EOG zamierza ściśle współpracować z ispo przy organizacja tarów zimowych.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0