HomeRynek outdoor

Ceneria.pl – rewolucja w outdoorze!

Uruchomiona została pierwsza w polskiej sieci porównywarka cen – Ceneria.pl. To pierwsza outdoorowa porównywarka, skupiającą wyłącznie sklepy internetowe oferujące sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest największą bazą produktów outdoorowych w polskim Internecie.

Ceneria.pl
Intencją twórców portalu było, by outdoorowcy nie tracili mnóstwa czasu na siedzenie przed komputerem i wyszukiwanie najlepszych ofert sprzętu. Dziesiątki otwartych witryn, porównywanie cen, zapisywanie. Z tym już koniec. Dzięki Cenerii można szybko odnaleźć najwłaściwszą ofertę, kupić produkt i wyjechać w góry, nad wodę, za miasto – gdziekolwiek, byle nie siedzieć w domu!

Ceneria skupi się na typowym outdoorze i będzie porównywać ceny w sklepach internetowych oferujących:

• sprzęt górski i turystyczny,
• sprzęt rowerowy,
• sprzęt narciarski,
• sprzęt do sportów wodnych,
• sprzęt oraz akcesoria sportowe i do aktywnego wypoczynku,
• akcesoria przydatne w podróży, również elektroniczne (np. aparaty, kamery).

Obecnie w bazie serwisu jest ponad 7 tys. produktów.

Ceneria to nie tylko porównywarka. To również unikalne źródło wiedzy o sprzęcie. Ceneria publikuje fachowe testy, wyjaśnia terminy i zastosowane technologie oraz umożliwia wymianę opinii użytkowników o poszczególnych produktach. Jest to narzędzie, które pozwala na szybką orientację w dostępnej na rynku ofercie firm outdoorowych.

Ceneria współpracuje z najlepszymi sklepami internetowymi oferującymi sprzęt, który jest niezbędny każdemu aktywnemu człowiekowi. Raz na dobę zintegrowane z systemem Cenerii sklepy są skanowane, a prezentacje aktualizowane. W tym momencie z Cenerią zintegrowanych jest 14 sklepów: 8a.pl, Bike-land.pl, Carpathia.com.pl, Climbshop.pl, Hike.pl, Namioty.pl, NartyRowery.pl, Ontheroad.pl, Outdoorzy.pl, PolarSport.pl, Rowerek.pl, Sherpa.pl, SklepTurysty.com.pl, Weekend.rybnik.pl. Baza sklepów oraz produktów jest stale rozszerzana.

Zapraszamy do zapoznania się z będącym w trakcie ciągłej rozbudowy serwisem Ceneria – www.ceneria.pl.

Kamila Gruszka

 

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0