Home

Nowe modele raków turystycznych Climbing Technology

Na sezon zimowy 2008/09 włoska firma Climbing Technology przygotowała praktycznie całkowicie nową ofertę raków turystycznych.

Climbing Technology, logo

Z pewnością ucieszy to wielu klientów firmy, ponieważ nasza dotychczasowa obserwacja rynku pokazuje, iż „zimowe przyrządy" Climbing Technology cieszą się dużą popularnością. Świadczy o tym również opinia polskich sklepów oferujących raki i czekany Climbing Technology. Są one zgodne, iż liczba osób poszukujących produkty Climbing Technology stale rośnie.  

Climbing Technology, raki

Firma posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas swojej długoletniej działalności. Wpływa to oczywiście na wysoką jakość oferowanego asortymentu, co w sprzęcie wspinaczkowym jest jedną z decydujących kwestii w pozyskiwaniu klientów. Z całą pewnością na całościową ocenę marki wpływ ma m.in. dobrze przemyślana oferta raków i czekanów kierowana do zaawansowanych turystów, wspinaczy mikstowych oraz skitour’owców. Trzy nowe modele laserowo ciętych raków CT również wpisuje się w ten schemat.

  • Model SUPER ICE – z przeznaczeniem na turystów o wszystkich stopniach zaawansowania. Uniwersalne i bardzo trwałe.

Climbing Technology, raki Super IceSuper Ice w wersji pół-automatycznej

  • Model JANNU – będący kontynuacją najpopularniejszego modelu Shark; propozycja dla zaawansowanych turystów, do turystyki lodowcowej oraz wspinania mikstowego.

Climbing Technology, raki JannuJannu w wersji paskowej

  • Model PRO LIGHT – dla turystów i skitour’owców ceniących sobie najniższą wagę wyposażenia; wyprodukowany z ultra lekkiego stopu na bazie modelu SUPER ICE.

Climbing Technology, raki Pro LightPro Light w wersji automatycznej

W wersjach raków pół-automatycznych oraz automatycznych zostało zmienione tylne zapięcie. We wszystkich nowych modelach regulację skokową zamieniono na płynną, co zdecydowanie zwiększa komfort oraz precyzję zamocowania raka na bucie.  

Climbing Technology, płynna regulacjapłynna regulacja tylnego zapięcia

Nowe modele raków z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem sklepów oraz klientów detalicznych. Przemawia za tym fakt, iż każdy model raków oraz wszystkie wersje zostały wyposażone w podkładki przeciwśnieżne (antisnow), a do każdej pary dodawany jest pokrowiec zapinany rzepem.

Climbing Technology, pokrowiec na rakipokrowiec na raki dla każdej pary

Raki z poprzedniej kolekcji (modele Raptor, Shark) znajdują się nadal w ofercie Climbing Technology, dostępne są już jednak wyłącznie w wersjach paskowych. Pozostałe wersje (automatyczne i pół-automatyczne) oraz model Alloy dostępne będą w sklepach tylko do wyczerpania zapasów magazynowych.

Dystrybutor Climbing Technology w Polsce, firma Snap z Gliwic (www.snapoutdoor.pl) zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu dostępna będzie w Polsce również nowa kolekcja czekanów.

źródło: www.climbingtechnology.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0