Home

Polar Sport zaprasza na IV Otwarte Zawody Skitourowe

Sklep Górski Polar Sport zaprasza wszystkich miłośników gór, nart i adrenaliny na IV Otwarte Zawody Skitourowe, które odbędą się tego roku 1 marca w Zawoi. W paśmie Policy staną do rywalizacji o Puchar Polar Sportu profesjonaliści i amatorzy skitourowego szaleństwa.

IV Otwarte Zawody Skitourowe Polar Sportu, plakat

Załoga Polar Sportu – organizatora zawodów – to grupa nie tylko profesjonalistów, ale i pasjonatów sportu. W 2006 roku zorganizowali pierwszą edycję pucharu. Ogromne zainteresowanie zawodami sprawiło, że postanowili uczynić z nich imprezę cykliczną. Uczestnikom pierwszych zawodów, którymi byli głównie przyjaciele i klienci sklepu, tak bardzo spodobała się impreza oraz atmosfera sportowej rywalizacji fair – play, że na stałe wpisali ją do swoich kalendarzy, zgłaszając do kolejnych zawodów nie tylko siebie, ale również swoich znajomych.

Wspaniałe zimowe widoki polskich gór, dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swoich możliwości w pojedynku z najlepszymi skitourowcami to główne powody, dla których wziąć udział w imprezie. W tym roku, podobnie jak w minionych edycjach, na zawody przybędzie czołówka polskiej kadry w narciarstwie wysokogórskim.

Nie zabraknie również innych wspaniałych atrakcji. Przede wszystkim cenne nagrody dla zwycięzców pucharu ufundowane przez licznych sponsorów. Ale nie tylko najlepsi mogą liczyć na nagrody. Jak zwykle wszyscy uczestnicy wezmą udział w niezwykłej loterii z cennymi nagrodami. Wśród nich m.in. narty, buty, kije, plecaki, odzież sportowa i inne. W trakcie trwania sportowej rywalizacji będzie również można testować narty głównego sponsora – Black Diamond.

Na Wasze zgłoszenia organizatorzy zawodów czekają do 27 lutego w sklepie górskim Polar Sport przy ulicy Siennej 15 lub pod numerem telefonu: 603 445 234 oraz 1 marca – w dniu imprezy – do godziny 10.00 w biurze zawodów w Zawoi. Rozpoczęcie rywalizacji we wszystkich kategoriach przewidziane jest na godzinę 11.00, a ogłoszenie wyników, uroczyste wręczenie nagród i loteria na 16.00.

Szczegółowe informacje oraz dokładny program zawodów znajdziecie na stronie www.polarsport.pl. W imieniu Polar Sportu zapraszamy wszystkich do Zawoi. Śniegu i dobrej zabawy w duchu sportowej rywalizacji nie zabraknie na pewno!

Katarzyna Staudt

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0