Home

Już od kwietnia kolekcja wspinaczkowa Alpinusa i Black Diamond w sieci Planet Outdoor!

Od początku kwietnia na asortyment wspinaczkowy w sieci Planet Outdoor złożą się: kolekcja odzieży wspinaczkowej zaprojektowana przez polskiego wspinacza skałkowego, członka Alpinus Expedition Team – Jacka Kudłatego, sprzęt do wspinaczki światowej marki Black Diamond oraz produkowane w USA obuwie do wspinaczki kultowej marki Evolv.

Planet Outdoor. logo

Ta kombinacja marek o uznanej w środowisku wspinaczkowym reputacji gwarantuje, że każdy, kto zarówno już uprawia tę dyscyplinę lub dopiero kompletuje swój pierwszy zestaw wspinaczkowy, znajdzie w sklepach Planet Outdoor coś dla siebie.

Produkty Black Diamond to klasyka profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego i turystycznego. Firma znana jest na całym świecie z wysokiej jakości produktów wspinaczkowych, wyznaczając tym samym kierunki rozwoju całej branży. Od niedawna Black Diamond został również liderem sprzętu do narciarstwa poza trasowego.

W naszych sklepach znajdą Państwo nie tylko podstawowe produkty wspinaczkowe, takie jak uprzęże, przyrządy asekuracyjne i ekspresy, ale również niezbędny ekwipunek na wypady w góry, czyli raki i kije trekkingowi; w ofercie znajdzie się również szeroki wybór latarek czołowych.

Kolekcja Alpinus Climb Up została stworzona z myślą o amatorach wspinaczki sportowej i osobach rozpoczynających swoją przygodę z tą dyscypliną. Zaprojektowana przez wspinaczy i dla wspinaczy, testowana w ekstremalnych warunkach w trakcie wyprawy Alpinus Expedition Team do Australii, na pewno spełni również Wasze oczekiwania.

Alpinus to specjalistyczna marka produkująca techniczny sprzęt oraz odzież skierowaną do osób, które uprawiają wyczynowo sporty outdoorowe. Autorem kolekcji Climb Up jest Jacek Kudłaty, który od 15 lat należy do czołówki wspinaczy skalnych. W ostatnich latach Jacek poszukiwał dziewiczych ścian w najdzikszych zakątkach naszego globu, m.in. w Tajlandii, Indiach, RPA, na Madagaskarze oraz w Laosie i Chinach, a ostatnio w Australii. Jedna z jego nowych dróg Mama Africa 8b (2004 rok) to najtrudniejsza droga sportowa wytyczona przez Polaków za granicą, aż do roku 2007, gdy na Chińskim wzgórzu Moon Hill poprowadził kolejny extrem o nazwie Full Moon 8b+). Kto więc lepiej poznał potrzeby wspinaczy niż profesjonalny wspinacz? Ze wszystkich ekspedycji oprócz wyników sportowych i mnóstwa przygód udało się także przywieźć garść pomysłów i rozwiązań dotyczących ubiorów.

Alpinus, kolekcja Climb UpAlpinus, kolekcja Climb Up

Rdzeniem kolekcji są dwa modele spodni wspinaczkowych: ¾ i długich wykonanych z wytrzymałej, a jednocześnie miłej w dotyku bawełny. Specjalna konstrukcja uwzględnia szeroki klin w kroku umożliwiający nawet najbardziej karkołomne ewolucje na ścianie, a ważne detale, takie jak uchwyt na woreczek z magnezją, elastyczne partie kolan czy pasek, który można regulować jedną ręką, podkreślają funkcjonalność tego produktu. Kolekcję uzupełniają T-shirty w wyraźnych kolorach, z grafikami nawiązującymi do filozofii wspinaczki.

Dokładając najwyższej staranności w doborze w 100% naturalnych materiałów i kontroli jakości, razem z Jackiem z przyjemnością je prezentujemy. Zwłaszcza, że nasza kolekcja została w całości wyprodukowana w Polsce. Kochasz ten sport? Climb up!

Lista sklepów Planet Outdoor, gdzie dostępna będzie kolekcja wspinaczkowa:
1. Warszawa-ulica Modlińska 244a
2. Warszawa- Centrum Handlowe Blue City
3. Poznań- Centrum Handlowe Plaza
4. Katowice-Centrum Handlowe Silesia
5. Gliwice-Centrum Handlowe Arena
6. Lublin-Centrum Handlowe Plaza
7. Bydgoszcz-Centrum Handlowe Fokus
8. Wrocław-Centrum Handlowe Magnolia
9. Rybnik-Centrum Handlowe Plaza
10. Gorzów Wielkopolski-Centrum Handlowe Askana

Zapraszamy również na www.planetoutdoor.com.pl

Renata Blaźniak

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0