HomeNowości z rynku

Czas odmiany

Już 29 marca zmieniamy czas zimowy na letni. Wiosna sprzyja odnowie, a to dobra okazja, aby wprowadzić do swego życia zmiany. Dlaczego nie zacząć właśnie od czasu?

…a raczej od jego pomiaru. Marka TX proponuje dwa nowe męskie zegarki w bardzo modnych w tym sezonie barwach: bieli i granacie. Charakterystycznym elementem obu modeli są akcenty wykonane z 18 karatowego różowego złota. Kruszec ten bije rekordy popularności, nie tylko w branży jubilerskiej, ale i zegarkowej. Szlachetny połysk platerowanej lunety (pierścień okalający tarczę), indeksów, wskazówek i koronki świetnie kontrastuje z bielą i granatem skórzanych pasków.

Timex, zegarek TX Sport World TimeTimex, zegarek TX Sport World Time

Zmiana czasu z letniego na zimowy zostanie odnotowana na specjalnym wskaźniku każdego z modeli. A ponieważ wiosną budzimy się do życia i jesteśmy bardziej energiczni, pozostałe funkcje zegarka TX pomogą nam odnaleźć się w tym przypływie sił witalnych – zwłaszcza, jeśli dużo podróżujemy. Nowe modele wskazują godzinę aż w 24 strefach czasowych! To funkcja pomocna nie tylko dla globtroterów, ale i osób odbywających częste podróże służbowe – niezależnie od tego, czy odwiedzają Londyn, Azory, Dubaj czy Caracas.

Autorem dynamicznego designu modeli jest mediolański projektant Giorgio Galli, zaś opatentowany mechanizm jest dziełem niemieckich inżynierów z laboratorium w Pforzheim. Zegarek wyposażono w sześć wskazówek sterowanych zaawansowanym mechanizmem, wprawianym w ruch czterema napędami pracującymi niezależnie od siebie.

Modele wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej, a tarczę osłonięto szafirowym – odpornym na zarysowania – szkiełkiem. Zegarki są wodoszczelne (klasy 10 ATM).

Cena modeli: ok. 1800 PLN, do nabycia od kwietnia w sieci salonów Apart w całym kraju.

Aleksandra Stasiak
Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0