HomeNowości z rynku

Wkrótce w sprzedaży pojawi się nowy Forerunner 310XT Garmina

Garmin zapowiedział pojawienie się na rynku Forerunnera 310XT. Doskonalsza wersja starszych modeli pojawi się w sprzedaży latem tego roku. Już teraz jednak wiemy, czego się spodziewać. Garmin przedstawił bowiem dane techniczne najnowszego urządzenia treningowego.

Forerunner 310XT przypomina starsze wersje – Forerunner 205 i Forerurunner 305, z jednym zasadniczym wyjątkiem – to model bardziej kompletny z bogatym „pakietem" dodatkowych funkcji i innowacji.  

Garmin, Forerunner 310XTGarmin, Forerunner 310XT (fot. www.garmin.com)

Waga 72 gramy, doskonalsza wersja oprogramowania, dokładniejszy moduł GPS i rzecz, która ucieszy zwłaszcza triatlonistów. 310XT jest wodoszczelny (do 50 metrów głębokości), co oznacza, że obok biegania i jazdy na rowerze z nowym urządzeniem będzie można również pływać.

Kolejne ulepszenia to między innymi dużo pojemniejsza bateria. Jej max czas działania wydłużony został z 10 do 20 godzin. W konsekwencji udoskonalony został zapis danych – czyt. zapis wszystkich aktywności. To przede wszystkim ukłon w stronę uprawiających trening mieszany, czyli np. triatlonistów. Dzięki użyciu funkcji Multisport trenujący będą mogli zapisać wszystkie rodzaje aktywności w jednym pliku, łącznie z czasem przerw podczas zmiany aktywności (w tym możliwość zapisu 1000 międzyczasów podczas treningu). Dane będzie można przy tym przesłać do komputera drogą radiową.

Dotychczasowych użytkowników Garmina ucieszy zapewne dużo lepszy dźwięk sygnalizujący zmiany w zaplanowanym treningu (z tym w poprzednich modelach 205/305 bywało różnie) oraz dodanie alarmu wibracyjnego, który znacznie wspomoże sygnalizację dźwiękową.

[coolplayer autoplay="off"]http://youtube.com/watch?v=CVa45AuSKvo[/coolplayer] 

Cena Forerunner 310XT – 359E
Cena Forerunner 310XT HR (z pulsometrem) – 399E

Więcej szczegółow na www.garmin.com

Więcej najnowszych propozycji Garmina tutaj.

źródło: www.garmin.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0