HomeNowości z rynku

Ekologicznie na wiosnę od marki Keen

Kolekcja toreb Harvest jest doskonałym przykładem troski marki Keen o ochronę środowiska. Torby te są kwintesencją filozofii Hybrid.Think, gdyż większą bądź całkowitą część produktu stanowią tu przetworzone materiały.

Keen, logo

Aluminium używane w torbach w całości pochodzi z odzysku z przetworzonych puszek po napojach. Gumowe wstawki powstają z odpadków pozostających po produkcji butów. Do produkcji poliestru, używanego w wykończeniach materiału, wykorzystywane są zebrane plastikowe butelki. Metoda produkcji direct attach pozwala wyeliminować szkodliwe dla środowiska substancje używane niegdyś do łączenia materiałów. A co najważniejsze i najciekawsze, torby wykonane są ze starych, papierowych worków na ziarno ryżowe. Dzięki temu w kolekcji Harvest niepowtarzalny styl harmonijnie łączy się z troską o ekologię.

Keen, torba CornellKeen, torba Cornell

Wewnętrzne przegródki i kieszonki, wzmocnienia spodu, wygodne ramiona, usztywnienia pod względem laptopa i wiele innych, zapewnią komfort noszenia.

Naturalne kolory, naturalne materiały, ciekawy wygląd, kobiece linie – to cechy kolekcji Harvest, które pozwolą wyróżnić się spośród tłumów toreb.

Keen, torba GrandKeen, torba Grand

Torby z kolekcji Harvest zdobyły złoty medal za „design" na targach „Sport Zima 2008" w Kielcach.

Aneta Żukowska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0