HomeRynek outdoor

Sklep marki Barracuda w systemie Ceneria.pl

Sklep internetowy producenta odzieży BARRACUDA Active System (www.barracuda.info.pl) dołączył do Ceneria.pl, porównywarki cen, skupiającej wyłącznie sklepy turystyczne, górskie, wspinaczkowe i sportowe.

Zespół BARRACUDA jest częścią działającej od 1994 roku bieliźniarskiej firmy Jovita Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckiej bielizny damskiej. Od 2004 roku rozpoczęto również produkcję bielizny oraz specjalistycznej odzieży dla sportowców pod marką BARRACUDA Active System. Zdobyte przez dekadę doświadczenia w projektowaniu i szyciu firma wykorzystuje więc obecnie do tworzenia nowej gałęzi produkcji. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie materiałów i nowoczesnych maszyn szwalniczych produkty Barracudy cechują się wysoką jakością wykonania. Odzież jest zawsze dokładnie testowana, dzięki czemu produkty są funkcjonalne i optymalnie skonstruowane.

Produkty BARRACUDA Active System dostępne w sklepie to przede wszystkim bielizna termoaktywna, skarpety sportowe, koszulki, ale również akcesoria takie jak: rękawiczki, kominiarki, opaski i czapeczki treningowe. W sklepie internetowym www.barracuda.info.pl można również zakupić doskonałej jakości sprzęt wspinaczkowy hiszpańskiej firmy Fixe Climbing.

Ceneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty). Jest to pierwszy tego typu projekt wpolskiej sieci. Obecnie zintegrowanych z Cenerią jest 30 sklepów, w tym najlepsze w branży (8a.pl, Skalnik, PolarSport, Sherpa itd.), i w każdym miesiącu dochodzą kolejne.

Źródło: Ceneria.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0