HomeRynek outdoor

Martes Sport rezygnuje z Kielc

Martes Sport zdecydował o odwołaniu swojego udziału na nadchodzących targach "Kielce Sport – Lato 2009".

Martes Sport to jedna z największych firm w branży outdoorowej i sportowej. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej jest dystrybutorem marek: Arena, Colmar, Hi-Tec (także producent), Magnum, Newland. W ubiegłym roku stoisko prezentujące wszystkie marki z portfolio Martes Sport było jednym z największych na kieleckich targach.

O powody decyzji o nieuczestniczeniu w targach zapytaliśmy Szymona Reicherta, Brand Managera marki Hi-Tec z Martes Sport:

W związku ze stosunkowo niewielką popularnością letniej edycji targów kieleckich postanowiliśmy zorganizować dla naszych klientów osobną imprezę. Planujemy zaprosić ich na trzy dni w ciekawe miejsce na południu Polski, do jednego z najlepszych hoteli w regionie. Tam zaprezentujemy swoje kolekcje (w planie pokazy) i przygotujemy inne dodatkowe atrakcje. Mamy dla naszych klientów przygotowaną niespodziankę o bardzo dużym kalibrze, ale o tym klienci dowiedzą się w trakcie imprezy. Pełny program imprezy będzie znany już wkrótce. Na razie nasza decyzja o rezygnacji z targów dotyczy tylko ich letniej edycji.

Targi "Kielce Sport – Lato 2009", które są największą tego typu imprezą branży sportowej i outdoorowej w Polsce odbędą się w tym roku dniach 21-23 sierpnia.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0