HomeRynek outdoor

Firma HBMM, dystrybutor Tatonki, rezygnuje z targów Lato-Sport

Dystrybutor marki Tatonka – firma HBMM podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w zbliżających się targach kieleckich.

HBMM Poznań, logo

Jako wyłączny dystrybutor marki Tatonka, firma HBMM z siedzibą w Poznaniu, od kilku lat uczestniczyła we wszystkich najważniejszych imprezach targowych branży outdoor. Przez ostatnie 4 lata nawiązaliśmy kontakty z większością sklepów branżowych w całej Polsce. Decyzja o rezygnacji z letniej edycji targów branżowych podyktowana jest przede wszystkim faktem, że kolekcja Tatonki jest całoroczna, asortyment nie ulega gwałtownym zmianom, nie ma również potrzeby robienia przed zamówień. W naszym przypadku zimowa edycja targów w Kielcach jest ważniejsza, ponieważ wtedy możemy zaprezentować nową kolekcję i po upływie miesiąca zbierać pierwsze wiosenne zamówienia.

Na naszą decyzję wpłynął również fakt zmiany siedziby i stworzenie showroomu. Niezależnie od terminu targów nasi partnerzy mogą w dogodnym dla siebie terminie obejrzeć cały asortyment i zrobić zamówienie na miejscu.

Nowa kolekcja Tatonki na sezon 2010 zostanie premierowo zaprezentowana podczas targów Outdoor Show w niemieckim Friedrichshafen, w dniach 16-19.07.2009r. Od 1 sierpnia nową kolekcję będzie można obejrzeć w siedzibie firmy HBMM, w Poznaniu. Dodatkowo, kolekcja Tatonki na rok 2010 zostanie pokazana podczas targów Zima-Sport 2010 w Kielcach.

źródło: HBMM

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0