HomeRynek outdoor

ODLOt! Rafał Łuckoś „ODLO Team”

W czerwcu 2009 roku, firma LARIX, jako dystrybutor marki ODLO w Polsce, podpisała umowę sponsorską z Rafałem Łuckosiem, członkiem paralotniowej kadry Polski, Mistrzem Polski w sezonie 2003, do roku 2008 rekordzistą Polski w najdłuższym przelocie [268 km].

ODLO wyposaży Rafała w trójwarstwowy system funkcjonalnej odzieży technicznej, której będzie używał podczas treningów i startów. 

Odlo, Rafał ŁuckośOdlo, Rafał Łuckoś

Rafał Łuckoś przygodę z paralotniarstwem rozpoczął w 1996 roku. W roku 2001, po otrzymaniu licencji „B" pilota paralotniowego oraz licencji sportowej FAI, paralotniarstwo stało się jego sposobem na życie. Wielokrotnie uczestniczył w zawodach rangi mistrzowskiej m. in. w Polsce, Brazylii, Rosji, we Włoszech, Słowenii, Czechach, Wielkiej Brytanii i Australii. Jego kariera, jako reprezentanta Polski, trwa nieprzerwanie od 2004, kiedy to po raz pierwszy wystartował w zawodach cyklu Paralotniowego Pucharu Świata.

Rafał to człowiek pełen pasji. Jego talent i ambicja są podstawą licznych sukcesów, które osiąga. Swoją osobą i dokonaniami, doskonale wpisuje się w filozofię i spojrzenie ODLO na świat sportu. Filozofię, której podstawą jest hasło PASSION FOR SPORTS!

Życzymy mu wielu sukcesów!

ODLO 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0