HomeRynek outdoor

Nowy dystrubutor Tilaka

Miło nam poinformować, że dystrybutorem marki Tilak na terenie Polski została firma Sudetica Verticalia (Fixe Climbing, Faders, Gilmonte).

Czeski brand produkuje najwyższej jakości odzież outdoorową już ponad 20 lat. Stosując najwyższej jakości tkaniny i technologie, zwracając uwagę na praktyczne detale i techniczny krój odzieży, Tilak szybko zyskał uznanie na europejskim i azjatyckim rynku.

Wszystkie produkty szyte są w Sumperku u podnóża Jesioników co pozwala na utrzymanie najwyższej jakości popartej 4 – letnią gwarancją i bezproblemowym serwisem pogwarancyjnym. W dobie globalizacji outdooru i przenoszenia produkcji na Daleki Wschód jest to dodatkowy atut pozwalający na utrzymanie najwyższej, światowej jakości.

Produkty Tilaka to nie tylko najlepsze tkaniny i wykonanie, ale także nietuzinkowe pomysły projektanta pracującego dla tak uznanych firm jak Arcteryx, Acronym czy Burton. Kolekcja Tilaka zwaraca na siebie uwagę bardzo wysoką jakością, dbałościa o detale i funkcjonalnym krojem co pozwala na sprostanie nawet największym wymaganiom stawianym odzieży outdoorowej.

Źródło: Sudetica Verticalia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0