HomeNowości z rynku

Keen prezentuje nową kolekcję toreb Trailhead

Linia plecaków i toreb Trailhead w pełni wpisuje się w filozofię Hybryd.Think marki Keen. Z puszek po napojach powstają aluminiowe oczka, klamry i inne wykończenia toreb. Resztki gumy pozostałe po produkcji butów są wykorzystane do wykończeń toreb.

Poliester z plastykowych butelek wykorzystuje się w wykończeniach materiału. Dodatkowo nowy proces produkcji (direct attach) pozwala wyeliminować kleje i inne substancje szkodliwe dla środowiska.

Keen, logo

Goose Hellow

Goose Hellow jest plecakiem stworzonym specjalnie dla kobiet – subtelny i jednocześnie niezawodny w podróży. Ramiona są dopasowane do kobiecej budowy ciała, anatomiczna konstrukcja części tylnej plecaka daje pełne uczucie komfortu noszenia, świetną wentylację pleców i odciąża kręgosłup. Główna część Goose Hellow jest zasuwana na zamek. Wewnętrzna kieszeń na laptopa pozwala przechowywać komputer 15.4".

Plecak jest wyposażony w funkcjonalne kieszonki na zamek oraz bezpieczną kieszeń na klucze. Ma także podręczne kieszonki na ramionach. Spód wykonany z zabezpieczającej gumy, jednocześnie nawiązuje kształtem do charakterystycznego profilu butów Keen. Goose Hellow wykonany jest z mocnego, odpornego na rozdarcia poliestru. Pojemność 11,9 L.

Keen, plecak Goose HellowKeen, plecak Goose Hellow

Menlo Park

Menlo Park ma oryginalny wygląd i ciekawe kolory. Wyposażony w sprawny, sznurkowy system zapinania, wewnętrzną kieszeń na laptopa i podręczne kieszonki na ramionach. Anatomiczna konstrukcja tylnej części plecaka zadba o kręgosłup. Pojemność 19,9 L.

Keen, plecak Menlo ParkKeen, plecak Menlo Park

Redmond L

Redmond L to wygodna i bardzo pojemna torba, która przyda się w drodze na siłownię, boisko, kort tenisowy, czy dłuższy wyjazd. Pasek naramienny jest odpinany. Wykonana z odpornego na rozdarcia poliestry i laminatu. Część spodnia zabezpieczona gumą. Wykorzystane w Redmond L elementy gumowe i aluminiowe pochodzą z materiałów wtórnie przetworzonych. Dla pełnego komfortu, górny uchwyt został wykonany z elastycznej gąbki. Pojemność 25 L.

Keen, torba Redmond LKeen, torba Redmond L

  • Jamison

Jamison to niewielki, kolorowy plecak, który doskonale sprawdzi się w mieście i w trakcie krótkich wypadów w teren. Wykonany z odpornego na rozdarcia poliestru, jest także wzmocniony od spodu zabezpieczającą gumą. Komfortowa, anatomiczna konstrukcja tylnej części plecaka sprawia, że noszenie go jest przyjemnością. Wyposażony w wewnętrzną kieszeń na laptopa i podręczne kieszonki na ramionach. Pojemność 10,8 L.

Keen, plecak JamisonKeen, plecak Jamison

• Thurman S

Thurman S jest plecakiem oryginalnym i niezawodnym. Bez względu na to, co wrzucisz do środka, wzmocniony poliester zniesie wszystko. Ciekawy system zapinania został wykonany z bardzo trwałej liny wspinaczkowej. System regulacji ramion pozwoli dostosować plecak do każdych pleców. Spód wykonany z zabezpieczającej gumy, kształtem nawiązującej do butów Keen. Wewnętrzna kieszeń na laptopa i zewnętrzne kieszonki zasuwane na zamek, sprawią, że pomieścisz w nim wszystkie potrzebne drobiazgi. Możliwość wygodnego, bocznego otwierania plecaka.

Keen, plecak Thurman SKeen, plecak Thurman S

Venice Pack

Z plecakiem Venice Pack możesz pójść wszędzie tam, gdzie zaprowadzi cię wyobraźnia. Regulacja pasków plecaka dostosowana jest specjalnie do kobiecych pleców. Anatomiczna konstrukcja części tylnej plecaka daje pełne uczucie komfortu noszenia, świetną wentylację i odciążenie dla kręgosłupa. Plecak jest wyposażony w wiele funkcjonalnych kieszeni, zasuwanych na suwak oraz kieszonkę na telefon na ramieniu. Venice Pack będzie świetnym kompanem podczas wszystkich wędrówek i spacerów. Jego wygląd wzorowany jest na kultowym sandale Keen – Venice. Pojemność 10,2 L.

Keen, plecak Venice PackKeen, plecak Venice Pack

Aneta Żukowska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0