HomeNowości z rynku

Columbia Sportswear – stylowa technologia na jesień i zimę

Jesienno-zimowa kolekcja Columbia Sportswear na sezon 2009/2010 jest połączeniem zaawansowanej technologii i najnowszych trendów modowych w odzieży outdoorowej. Dwa największe hity tego sezonu to kurtka MT Krause oraz kurtka Hayworth.

Columbia Sportswear Company, Columbia, logo

Kurtka MT Krause jest nowością prezentowaną w ofercie Columbia Sportswear. Projektanci marki zaproponowali nowoczesną interpretację klasycznego okrycia wierzchniego o wzorze jodełkowym. W efekcie powstała uniwersalna kurtka, łącząca sportowy charakter ze stylowym wyglądem. MT Krause, oprócz niepowtarzalnej stylistyki, oferuje także technologiczne innowacje. Okrycie zostało wyposażone w zintegrowany system cyfrowego odtwarzania dźwięku Columbia SoundTrack dla tych, którzy chcieliby mieć ulubioną muzykę zawsze przy sobie. Dodatkowo kurtkę wykonano w technologii Omni-Tech, czyli z wodoodpornej, oddychającej tkaniny, aby podczas nawet największego deszczu pozostać suchym.  

Columbia, kurtka MT KrauseColumbia, kurtka MT Krause

Columbia Sportswear to marka stawiająca na ochronę środowiska naturalnego. Duża część kolekcji powstała przy użyciu ekologicznych tkanin, także kurtka MT Krause. Miękka, wysokiej jakości tkanina, precyzyjne wykończenia, podszycie z grubego polaru oraz ciekawy design sprawiają, że jest ona doskonała dla miłośników spędzania wolnego czasu na górskich szlakach…, którzy jednocześnie zwracają uwagę na trendy w modzie. 

Kurtka Hayworth została zainspirowana stylem vintage Hollywood. Szalenie stylowa, w modnym, fioletowym kolorze będzie budziła zazdrość innych podczas zimowych szaleństw na stoku. Projektanci marki Columbia Sportswear stworzyli kurtkę według najnowszych trendów modowych, aby każda kobieta mogła poczuć tej zimy, na czym polega sportowy szyk. Technolodzy natomiast nie zapomnieli o odpowiednich zabezpieczeniach. Omni-Shield chroni kurtkę przed jakimikolwiek plamami z deszczu, błota, soku, kawy czy gorącej czekolady zamówionej w schronisku na stoku. Wszelkiego rodzaju ciecze spływają po tkaninie, nie mając prawa wsiąknąć. 

Columbia, kurtka HayworthColumbia, kurtka Hayworth

Technologia Omni-Tech sprawia, że kurtka jest wodoodporna i oddychająca, dzięki czemu użytkownik czuje się swobodnie i komfortowo. Zastosowane tkaniny i warstwy zatrzymują ciepło przez wiele godzin spędzonych na powietrzu. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest Interchange System. Pozwala on na łączenie kilku warstw odzieży Columbia Sportswear z różnych kolekcji. W zależności od pogody i temperatury każdy sam decyduje, ile ubrań łączy w jednej kurtce.

Sugerowane maksymalne ceny detaliczne:

Kurtka MT Krause – 1149 zł
• system cyfrowego odtwarzania dźwięku Columbia SoundTrack,
• wodoodporna, oddychająca technologia Omni-Tech,
• tkanina ekologiczna.

Kurtka Hayworth – 899 zł
• wodoodporna, oddychająca technologia Omni-Tech,
• zabezpieczenie przed poplamieniem Omni-Shield,
• Interchange System.

Ewa Woźnicka
Marketing Communications

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 15 lat ago

    dizajn pyszności .. jak. dizajn pyszności .. jak wory na ziemniory … ale lubimy kataklizmy 🙂