HomeNowości z rynku

Jesień 2009 – nowości w kolekcji The North Face Performance

Kolekcja The North Face® Performance pozwala ultra maratończykom rzucić wyzwanie własnym ograniczeniom, a także terenowi, pogodzie oraz odległości.

The North Face, logo

Produkty w kolekcji Performance stworzone z myślą o ultra maratonach oraz innych szybkich sportach są lekkie, wytrzymałe i „oddychające". Odzież, obuwie i sprzęt w tej kolekcji zostały zaprojektowane, by spełnić oczekiwania ultra maratończyków i sprostać ciągle zmieniającym się warunkom, a ich wybór daje większe możliwości sportowcom przemieszczającym się z ładunkiem, gdy jest zimno.

Cena jaką płacą sportowcy biorący udział w ultra maratonach jest jeszcze wyższa podczas miesięcy zimowych – zauważa René Skytte, dyrektor odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów The North Face® w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce – Produkty w kolekcji Performance Jesień 2009 zostały zaprojektowane z myślą o wielu dyscyplinach sportowych, stąd zapewniają kontrolę wilgoci oraz temperatury tak, aby ultra maratończycy mogli pokonać większy dystans, bez względu na warunki atmosferyczne.

Marka The North Face®, uważana od ponad 40 lat za najlepszą markę sprzętu turystycznego, z dumą jest zaufanym partnerem ultra maratończyków na całym świecie. W wyniku gwałtownego wzrostu zainteresowania ultra maratonami zebraliśmy wszystkie nasze produkty przeznaczone do tej dyscypliny w jednej obszernej kolekcji – wyjaśnia Skytte – W ten sposób, mamy nadzieję zapewnić ultra maratończykom łatwą i bezproblemową przygodę z The North Face®.

Wykorzystując najnowocześniejsze, przyjazne środowisku technologie takie jak: przetworzone ocieplenie PrimaLoft-Eco®, przepuszczające wilgoć węglowe włókna bambusowe oraz sploty z mieszanki z wełną z merynosów, produkty w kolekcji Performance są tak zaprojektowane, aby wytrzymały trudy treningu, a jednocześnie odznaczały się pożądanymi właściwościami. Nowoczesne technologie i innowacyjne materiały pozwalają naszym projektantom pozbyć się nadmiaru wagi na rzecz szybkości, pozwalając sportowcom przemieszczać się szybko i lekko wciąż chroniąc ich przed warunkami pogodowymi. Produkty końcowe, będące wynikiem testów przeprowadzonych przez ultra maratończyków w terenie, mają doskonałe właściwości w każdych warunkach. Kolekcja Performance Jesień 2009 to najnowszy, ultralekki, łatwo przystosowujący się sprzęt o wielu przeznaczeniach, który można bez problemy spakować.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi produktami z kolekcji Performance Jesień 2009:

Kurtka Men’s Swift Hybrid Jacket

Nowa kurtka Men’s Swift Hybrid Jacket została zaprojektowana z myślą o ultra maratończykach dbających o środowisko naturalne. Jest to hybryda – łączy odporną na wiatr tkaninę, wstawki na plecach i pod ramionami wykonane z rozciągliwego poliestru z materiałów z odzysku w 60% oraz bambusowe włókna węglowe.

The North Face, kurtka Men’s Swift Hybrid JacketThe North Face, kurtka Men’s Swift Hybrid Jacket

Koszulka Men’s Aries Hybrid 1/4 Zip

Sportowcy uprawiający sporty wytrzymałościowe zawsze mogą polegać na nowej koszulce Men’s Aries Hybrid 1/4 Zip. Nieważne czy biegną przez las w mroźny, listopadowy poranek, biegną na nartach biegowych w słoneczne grudniowe popołudnie, czy też przedzierają się na rakietach śnieżnych przez styczniową zamieć. Dzięki doskonałym właściwościom izolującym i odprowadzaniu wilgoci, jakie zapewnia tkanina wykonana z mieszanki włókien syntetycznych i wełny z merynosów, ta koszulka z długim rękawem z rozpinanym kołnierzem zapewnia ciepło i suchość.

The North Face, koszulka Men’s Aries Hybrid 1/4 ZipThe North Face, koszulka Men’s Aries Hybrid 1/4 Zip

Spodenki Men’s Agility Short

Spodenki Men’s Agility Short są doskonałym uzupełnieniem koszulki Aries Hybrid ¼ Zip.
Mamy tu lekką, rozciągliwą, „oddychającą" tkaninę wykonaną z mieszanki przepuszczających ciecz bambusowych włókien węglowych, których naturalną cechą jest zapobieganie powstawaniu drobnoustrojów, co zapewnia dużą wygodę i odprowadzanie wilgoci.

The North Face, spodenki Men's Agility ShortThe North Face, spodenki Men’s Agility Short

Kurtka Women’s Animagi Hybrid Jacket

Nowa kurtka Women’s Animagi Hybrid Jacket to pierwsza ocieplana kurtka The North Face® przeznaczona do dłuższego uprawiania sportów aerobowych podczas chłodu. Hybrydowa konstrukcja kurtki to połączenie ultra lekkiego korpus z ociepleniem PrimaLoft® Eco wytworzonego z materiałów z odzysku, które zostało przykryte zewnętrzną warstwą z nylonu Quantum Pertex oraz rękawów z rozciągliwej tkaniny wykonanej z mieszanki odprowadzających wilgoć węglowych włókien bambusowych, aby zapewnić ochronę termiczną odpowiednich obszarów ciała.

The North Face, kurtka Women’s Animagi Hybrid JacketThe North Face, kurtka Women’s Animagi Hybrid Jacket

Koszulka Women’s L/S Fusion Tee

Nowa koszulka Women’s L/S Fusion Tee to wykonana z rozciągliwej poliestrowej tkaniny bezszwowa konstrukcja stanowiąca doskonała podstawową warstwę odzieży. Wstawki z tkaniny siatkowej na odpowiednich obszarach ciała zapewniają „oddychalność". Tak jak inne produkty w linii Fusion, koszulka L/S Fusion Tee wykorzystuje zaawansowaną bezszwową tkaninę, aby zminimalizować liczbę przeszyć.

The North Face, koszulka Women's L/S Fusion TeeThe North Face, koszulka Women’s L/S Fusion Tee

Legginsy Women’s Lightning Tight

Legginsy Women’s Lightning Tight, sugerowane jako uzupełnienie koszulki Women’s L/S Fusion Tee, lekko uciskają nogi, co spowalnia zmęczenie mięśni i poprawia wyniki w sportach wytrzymałościowych.

The North Face, legginsy Women's Lightning TightThe North Face, legginsy Women’s Lightning Tight

Buty Men’s Rucky Chucky GT X XCR®

Od ponad 40 lat marka The North Face® pomaga sportowcom na każdym poziomie zaawansowania pokonać dystans, wysokość oraz warunki pogodowe. Dzisiaj, obuwie z kolekcji The North Face® Performance kontynuuje tę chlubną tradycję zaspokajając wyjątkowe i specyficzne potrzeby biegaczy, którzy rutynowo pokonują dystanse maratońskie i dłuższe. Biegaczom, którzy trenują podczas niepogody i w górskim terenie The North Face® oferuje buty Men’s Rucky Chucky GTX XCR® będące w tym sezonie najlepszymi butami o doskonałych właściwościach do biegów długodystansowych w terenie.

The North Face, buty Men's Rucky Chucky GTX XCR®The North Face, buty Men’s Rucky Chucky GTX XCR®

Buty Women’s Ultra 105 GT X XCR

Nowe modele butów w kolekcji The North Face® Performance przeznaczone dla kobiet zostały idealnie dostosowane do pokonywania kamieni, korzeni i stromych zboczy w najsurowszych miejscach naszej planety, które wcześniej nie były dostępne dla biegaczy. Przedstawiamy nowe buty o doskonałych właściwościach, przeznaczone na każdą pogodę – Women’s Ultra 105 GTX XCR®.

The North Face, buty Women's Ultra 105 GTX XCR®.The North Face, buty Women’s Ultra 105 GTX XCR

Agnieszka Gaj
The North Face

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0