HomeRynek outdoor

Kolekcja na miarę Vancouver

Polska Kadra Olimpijska pojedzie do Vancouver na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w ubraniach zaprojektowanych i uszytych przez firmę 4F – Oficjalnego Partnera Polskiej Reprezentacji. Repliki całej Kolekcji Olimpijskiej od 19 grudnia br. będą także do nabycia w autoryzowanych salonach 4F.

4F, kolekcja olimpijska logo

W skład Kolekcji Olimpijskiej wchodzą kurtki, spodnie, bluzy i rękawice – jednym słowem komplet odzieży potrzebnej na co dzień polskim olimpijczykom. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, jak też wyróżniają się ciekawym i nowoczesnym wzornictwem, zachowując jednocześnie klasyczny styl, odpowiedni do rangi wydarzenia, jakim są Zimowe Igrzyska Olimpijskie.  

4F - Kurtka olimpijska 4F

Wszystkie ubrania z kolekcji projektowane były z uwzględnieniem opinii sportowców, dla których liczy się przede wszystkich komfort użytkowania – mówi Ranita Sobańska, główna projektantka firmy 4F – Rozmowy z zawodnikami, słuchanie ich podpowiedzi i analizowanie potrzeb pozwoliło na stworzenie kolekcji na miarę najlepszych. Zaproponowaliśmy materiały o wysokich parametrach technicznych. Do produkcji kurtek i spodni został użyty materiał renomowanej japońskiej firmy TORAY o wysokiej oddychalności i wodoodporności.Wprowadziliśmy klejone szwy oraz materiały szybkoschnące. Spodnie treningowe z laminatu trójwarstwowego rozpinane są na całej długości, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie na stoku czy podczas treningu – dodaje projektantka.

4F Performance, spodnie1 kolekcja olimpijska

Firma 4F, producent odzieży casualowo-sportowej z Wieliczki, działa na polskim rynku od ponad dziesięciu lat. W tym okresie stała się Oficjalnym Sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, a następnie Oficjalnym Partnerem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, która będzie nas reprezentować na Igrzyskach w Vancouver.

Współpraca z prestiżowymi organizacjami sportowymi to dla nas prawdziwe wyróżnienie – mówi Igor Klaja, prezes firmy 4F  – Mamy nadzieję, że Kolekcja Olimpijska przypadnie do gustu również naszym Klientom.

4F Performance, softshell kolekcja olimpijskaKolekcja Olimpijska trafi do sklepów 4F 19 grudnia br. Już teraz można ją obejrzeć na stronie www.4f.com.pl. Z pewnością będzie to atrakcyjna oferta nie tylko dla kibiców Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, ale też wszystkich miłośników sportów zimowych.

Wojciech Majeran  

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0