HomeRynek outdoor

Zaproszenie na ispo 2010 w Monachium

Jak co roku o tej samej porze chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia kolejnej edycji największych na świecie targów branży sportowej Międzynarodowych Targów Branżowych Sprzętu Sportowego i Mody Sportowej ispo, które odbędą się w dniach 7-10 lutego 2010 w Monachium.

ispo 2010 Monachium, logo

Rok 2010 jest dla ispo rokiem jubileuszy. Ispo odbędzie się już po raz 70-ty, a dodatkowo będzie obchodzić 40. rocznicę powstania. Pierwsza edycja targów odbyła się bowiem w Monachium, jeszcze na starych terenach targowych, w 1970 roku.

Przypominamy Państwu o możliwości zamawiania biletów wstępu w przedsprzedaży online na stronie targów www.ispo.com.

Firmy, które odwiedzały targi w latach ubiegłych i są zarejestrowane w bazie danych odwiedzających, do zamówienia biletów wstępu online powinny użyć kodów dostępu (login + hasło), które zostały im przyznane przez organizatora targów przy poprzednich edycjach targów.

Jeśli nie pamiętają Państwo przyznanych Państwa firmie kodów dostępu, prosimy o kontakt mailowy. Kody takie wyślemy Państwu na zapytanie mailem.

Nowi odwiedzający, zanim złożą właściwe zamówienie, muszą zarejestrować się w bazie danych odwiedzających na stronie www.ispo.com.

UWAGA: W procedurze zamawiania biletów wstępu na targi ispo 2010 zaszło w tym roku kilka istotnych zmian (poniżej w punktach). Prosimy o uważne przeczytanie poniższych informacji:

1) Na ispo 2010 w sprzedaży będą dostępne jedynie bilety na całe targi. Cena biletów uzależniona jest od terminu złożenia zamówienia.

Przy zamówieniach złożonych online do 10.12.2009 promocyjna cena biletu wynosić będzie 25 euro. Od 11.12.2009 do 6.02.2010 bilety będzie można zamówić w cenie 30 euro. Na miejscu podczas targów cena biletu wynosić będzie 40 euro.

2) Od ispo 2010 zmienia się nazwa specjalnej karty klienta z „ispocard" na „Sports Community Card".

3) W 2010 obowiązywać będzie specjalna promocyjna cena Sports Community Card (40 euro na 40-lecie targów).

4) Wszyscy dotychczasowi posiadacze karty ispocard, po przedłużeniu ważności tej karty w polskim przedstawicielstwie targów ispo (opłata w wysokości 40 euro) otrzymają od organizatora targów pocztą, w styczniu 2010, nowe karty z nadrukiem „Sports Community Card".

UWAGA: Stare karty z nadrukiem „ispocard" nie będą aktywne podczas nadchodzącej edycji targów!

Dotychczasowych posiadaczy ispocard prosimy o informację do 11.12.2009, czy będą Państwo przedłużać ważność karty.

5) Zmienia się sposób płatności. Od ispo 2010 w przedsprzedaży online obowiązuje płatność kartą kredytową. Tym samym bezpośrednio po złożeniu zamówienia i podaniu danych umożliwiających pobranie należności z Państwa karty, otrzymają Państwo e-mailem zamówione bilety wstępu.

Jednocześnie informujemy, że zmieniły się dane kontaktowe polskiego przedstawicielstwa targów ispo. Od września 2009 oficjalnym przedstawicielem targów ispo w Polsce, zajmującym się obsługą polskich wystawców i odwiedzających, jest firma Pro Business Consulting z siedzibą w Warszawie, ul. Solec 83/15.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszowej edycji targów ispo!

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących targów lub procedury zamawiania biletów prosimy o kontakt:
tel. + 48 695 744 503 lub e-mail: info@pro-business.eu

Ps. Tanie bilety lotnicze: Tym z Państwa, którzy nie zamówili jeszcze biletów lotniczych do Monachium polecamy również portal www.lataj.pl , za pośrednictwem którego mogą Państwo zamówić bilety lotnicze na przyszłoroczne targi w bardzo korzystnej cenie (ok. 500 zł w obie strony – stan na 7.12.2009). Im bliżej targów, cena ta będzie rosła, więc prosimy nie zwlekać z decyzją o rezerwacji biletu lotniczego.

Joanna Biernacka-Goworek

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0