HomeRynek outdoor

Adam Ondra i Sonnie Trotter dołączają do Black Diamond Global Team

Zaczynając od Yuji Hirayamy, poprzez Marko Prezelja, Dave’a MacLeoda, Ines Papert, Freda Nicole, a kończąc na Alexie Honnoldzie, wspinacze należący do Black Diamond’s Global Team stanowią elitę najlepszych na świecie boulderowców, wspinaczy sportowych, mistrzów wspinania na własnej asekuracji i alpinistów. Z przyjemnością donosimy, że właśnie dodaliśmy dwa kolejne asy do naszej talii kart: Adama Ondrę i Sonnie Trottera.

Black Diamond Global Team, Adam Ondra

Adam Ondra stanowi teraźniejszość i przyszłość wspinania. Żaden inny wspinacz nie osiągnął tak wiele w tak krótkim czasie, jak ten siedemnastoletni mutant z Czech. Od onsightów na poziomie 8c do redpointów na poziomie 9a+, Adam wydaje się nie do powstrzymania. Powtarza z łatwością najtrudniejsze drogi świata w niesłychanych ilościach.

Black Diamond Global Team, Sonnie Trotter

Sonnie Trotter zasłynął ze swojej pogoni po całym świecie za niebezpiecznymi, ekstremalnie trudnymi drogami, oferującymi jedynie naturalną asekurację. Nielicznym wspinaczom udało się połączyć sprawność wspinacza sportowego z odpornością psychiczną w takim stopniu, w jakim udało się to Sonniemu – jego zaangażowanie w tą specjalność wspinaczkową zaowocowało przejściami wielu dróg tradowych w trudnościach 5.14.  

Cała załoga Black Diamond bardzo cieszy się z faktu, że Sonnie i Adam dołączyli do naszego Global Team. Z niecierpliwością czekamy, aż pojawią się na tej stronie newsy, sprawozdania z wypraw oraz filmy ukazujące ich dokonania wspinaczkowe z najbliższej i dalszej przyszłości.

Więcej już wkrótce na www.bdel.com

Pracownicy-współwłaściciele firmy Black Diamond

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0