HomeRynek outdoor

Timex sponsorem tytularnym Rajdu 360 Stopni

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Stowarzyszenie Team 360 Stopni podpisało umowę z firmą Timex Group Polska. Jej przedmiotem jest współpraca przy organizacji Rajdów 360 Stopni.

Timex, Rajd 360 Stopni, logo

Już najbliższe zimowe zawody w Olsztynku (5-7 lutego 2010 r.) odbędą się pod nowym szyldem: Timex Rajd 360 Stopni. Jak sama nazwa wskazuje, Timex został sponsorem tytularnym. Zmianie zatem uległo również logo zawodów. Drugą imprezą objętą współpracą będzie czerwcowy (3-6 czerwca 2010 r.) Timex Rajd 360 Stopni w Jeleniej Górze.

Igor Błachut (dyrektor Timex Rajdu 360 Stopni):

Umowa z Timex Group Polska jest owocem trzech sezonów i czterech rajdów, które organizowaliśmy i przy których współpracowaliśmy. Bardzo cieszymy się, że tak prestiżowa firma zdecydowała się wejść w sponsoring rajdów przygodowych. To na pewno podniesie rangę naszych zawodów. Mamy teraz dodatkową motywację, by każde zawody Timex Rajd 360 Stopni były gwarantem najwyższej jakości imprez outdoorowych. Chcemy udowodnić, że rajdy przygodowe do sport dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas, dla osób niebojących się wysiłku. To nie tylko sport, ale także możliwość poznania pięknych regionów. Zapraszam do Olsztynka na pięknej Warmii!

Anna Borg, dyrektor generalna Timex Group Polska:

Przygoda i sportowa rywalizacja to wartości bliskie ideałom naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że Timex Rajd 360 Stopni będzie dla uczestników i obserwatorów źródłem wielu niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.

Zimowy Timex Rajd 360 Stopni jest prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich lubiących długotrwały wyczerpujący wysiłek. 180 km – to dystans do pokonania dla zespołów czteroosobowych. W każdym z nich musi znaleźć się przynajmniej jedna kobieta. Dla osób, które wolą się sprawdzić na nieco krótszej trasie przygotowujemy krótszy dystans: 120 km. Na nim wystartują dwójki zawodników.

Rajdy przygodowe to rywalizacja non stop, od startu do mety. Zespoły pokonują trasę według kolejności punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. Docierają do nich własnymi wariantami, więc de facto mogą pokonać szlak dłuższy niż podany przez organizatora. Rywalizacja podzielona jest na etapy: rowerowe, piesze, bieg na orientację, łyżwiarski i biegówkowy. Niewątpliwą atrakcją zawodów są zadania wysokościowo-wspinaczkowe.

Po wszelkie szczegóły dotyczące Timex Rajdu 360 Stopni zapraszamy na stronę www.team360.pl.

źródło: TIMEX

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0