HomeImprezy outdoor

V Otwarte Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sportu

Sklep Górski Polar Sport zaprasza wszystkich miłośników gór, nart i adrenaliny na V Otwarte Zawody Skitourowe, które odbędą się w dniu 7 marca 2010 roku w Zawoi.

V Otwarte Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sport, plakat

Miło nam poinformować, że nasza impreza została zakwalifikowana do cyklu zawodów Berghaus Cup Pucharu Polski Amatorów w Narciarstwie Wysokogórskim.W tym atrakcyjnym regionie Polski staną do rywalizacji o Puchar Polar Sportu profesjonaliści i amatorzy skitourowego szaleństwa.

Wspaniałe zimowe widoki polskich gór, dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swoich możliwości w pojedynku z najlepszymi skitourowcami to główne powody, dla których należy wziąć udział w imprezie. W tym roku, podobnie jak w minionych edycjach, na zawody przybędzie czołówka polskiej kadry w narciarstwie wysokogórskim.

Nie zabraknie również innych wspaniałych atrakcji. Będą to przede wszystkim cenne nagrody dla zwycięzców oraz wielka loteria z nagrodami dla wszystkich uczestników Pucharu. Tak obfita pula nagród jest możliwa dzięki wsparciu licznych sponsorów.

Podczas trwania zawodów będzie można wziąć udział w darmowych testach sprzętu i spróbować swoich sił na nartach tak renomowanych marek jak Black Diamond, K2 i G3.

Przewidziane są także zabawy i konkursy z nagrodami dla najmłodszych, więc miło nam będzie gościć całe rodziny. Wszystko to będzie okraszone licznymi prezentacjami i slajdowiskami.

W dniu trwania zawodów istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu skitourowego.

V Otwarte Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sport(fot. Mateusz Myszkowski)

Organizator: Sklep Górski Polar Spor

Biuro zawodów: Górna stacja wyciągu na Mosornym Groniu

Miejsce oraz termin: Zawoja, 7 marca 2010

Pula nagród: 30 000 zł

Wpisowe: 30 pln kaucji * (start, ciepły posiłek, koszulka, drobne upominki)

* 30 pln do wykorzystania w sklepie Polar Sport przy zakupach powyżej 200 pln do dnia 30.04.2010

Więcej informacji tutaj.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0