HomeRynek outdoor

Raven Outdoor poszukuje agenta dla marek Smartwool i Superfeet

Firma Raven Outdoor (Black Diamond, Marmot, Smartwool) poszukuję osoby zainteresowanej objęciem stanowiska agenta handlowego marek Smartwool i Superfeet na rejon środkowej i północnej Polski.

Smartwool to najwyższej jakości odzież (bielizna, skarpety) wykonana z wełny nowozelandzkich owiec merino. W ciągu ostatnich 16 lat marka zdobyła wiodącą pozycję na amerykańskim rynku (70% udziału w rynku technicznych skarpet ). Od 4 lat SW stanowi część globalnego koncernu Timebrland, co umożliwiło jej usprawnienie i przyspieszenie ekspansji na rynki europejskie. Więcej o marce Smartwool na www.smartwool.com.

Marka Superfeet to amerykański lider produkcji technicznych wkładek do butów sportowych, górskich i narciarskich. Szczegóły na temat oferty oraz zastosowanych w produkcie technologii można znaleźć na stronie www.superfeet.com

Nasze oczekiwania wobec przyszłego partnera:
• własna działalność gospodarcza
• minimum 3-letnie doświadczenie handlowe
• znajomość języka angielskiego
• wiedza i doświadczenie w obszarze branży outdoorowej
• czynne uprawianie jednego ze sportów przestrzennych

Oferujemy partnerstwo handlowe oparte na potencjale wieloletniego rozwoju. Zależy nam na osobie, która podejmie się stworzenia silnej pozycji marek Superfeet i Smartwool w północnych rejonach Polski oraz rozwoju tych marek w oparciu o własne umiejętności i wiedzę, a także przy pełnym wsparciu logistycznym, marketingowym i finansowym firmy RavenOutdoor.

Oczekujemy na zgłoszenia do 24 kwietnia!!

Zainteresowanych prosimy o kontakt na mail: rafal@ravenoutdoor.com lub telefonicznie 609 777 315.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0