HomeNowości z rynku

Ravenous – Twoje drapieżne buty

Wyobraź sobie letni poranek w lesie. Jedyne, co teraz pragniesz robić to biec przed siebie. Możesz zapomnieć o wydeptanych ścieżkach. Biegnij jak prawdziwy drapieżca – po kamieniach, skałach, przeskakuj wąskie strumyki. W butach do biegania w terenie Ravenous z kolekcji Wiosna 2010 marki Columbia Sportswear nie musisz się już ograniczać.

Zastosowane w nich innowacyjne technologie zapewnią wygodę oraz pełne dopasowanie i stabilność stopy nawet w trudnym terenie. Biegając w nich nie będziesz chciał się zatrzymać.

Buty do biegania w terenie Ravenous z kolekcji Wiosna 2010 zapewnią Ci to, czego potrzebujesz na trudnym szlaku. Stworzone zostały przy zastosowaniu najnowszych technologii marki Columbia Sportswear – Techlite, Omni-Grip i Contour Comfort, które gwarantują komfort i zmniejszają ryzyko urazów nawet podczas „drapieżnego" biegu.

Columbia, buty Ravenous TrailColumbia, buty Ravenous Trail

Materiał Techlite, z którego wykonany jest system wsparcia pięty, gwarantuje doskonałą stabilizację i komfort biegania. Pod wpływem ciepła ciała dopasowuje się do kształtu pięty (termoformowalność) zapobiegając otarciom. Techlite ma również właściwości antybakteryjne. Dodatkowo jest przyjazny dla środowiska, bo wymaga do produkcji o 30% mniej energii i chemikaliów, niż gumowe materiały. Lekka podeszwa wykonana z tego materiału zapewni wytrzymałość i świetną amortyzację.

Profilowana podeszwa zewnętrzna wykonana z dwuskładnikowej gumy stworzona jest przy użyciu technologii Omni-Grip, co daje dodatkową przyczepność. Wewnętrzna wkładka w bucie – Contour Comfort idealnie amortyzuję piętę, wsparcie łuku stopy oraz zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów.

Męskie buty Ravenous dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: szaro-zielone, szaro-czerwone i czarno-żółte. Ich wytrzymałość i wygoda w połączeniu z ciekawym designem tworzą wręcz „drapieżną" mieszankę.

Cena detaliczna butów Ravenous – 439 zł.

źródło: Columbia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0