HomeImprezy outdoor

Timex Rajd 360 Stopni czas zacząć

Już w czwartek, 3 czerwca w Jeleniej Górze rozpocznie się Timex Rajd 360 Stopni. Rywalizacja potrwa do 6 czerwca. Zwycięski team otrzyma wyjątkowy zegarek Timex Expedition E-Altimeter. Szykują się ekstremalne emocje!

Timex wspiera rajdy ekstremalne od dwóch lat, a od tego roku jest sponsorem tytularnym Timex Rajdu 360, zarówno letniej, jak i zimowej edycji imprezy.

Timex, Rajd 360 Stopni, logo

Jest nam bardzo miło, że możemy, jako sponsor tytularny, wspierać imprezę, która promuje aktywność i przebojowość. – mówi Anna Borg, dyrektor generalny Timex Group PolskaDoceniamy chęć podejmowania nowych wyzwań. Naprawdę warto zobaczyć zmagania zawodników na trasie.

Na zwycięzców czeka super wytrzymały Timex Expedition E-Altimeter – oficjalny zegarek Rajdu. Kolekcja jest dedykowana osobom lubiącym ekstremalne wyzwania i jest wyposażona w szereg przydatnych dla miłośnika adrenaliny funkcji m.in. zaawansowany cyfrowy wysokościomierz.

Dla zawodników przygotowano dwie trasy: krótką (ok. 160 km) i długą (ok. 360 km) prowadzące przez Rudawy Janowickie, Góry Kaczawski i Góry Izerskie. W czwartek z rynku w Jeleniej Górze wyruszą mieszane zespoły czteroosobowe na długi dystans. Dobę później rozpoczną rywalizację na trasie krótkiej zespoły dwuosobowe.

Uczestnicy Timex Rajdu 360 Stopni pokonają trasę na rowerach, pieszo, na rolkach oraz kajakami. Zespoły będą także przeprawiać się przez rzekę i biegać na orientację. Zawodnicy muszą przygotować się również do zadań wspinaczkowych, linowych oraz speleologicznych. Czeka ich więc trudna rywalizacja!

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzin strony internetowej.

Alicja Piekarz
Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0