HomePrasa outdoorowa

3 Żywioły – najnowszy katalog outdoorowy Wydawnictwa ELAMED

Na rynku jest już dostępne letnie wydanie kwartalnika „3 Żywioły". 18-letnie doświadczenie Wydawnictwa ELAMED oraz opinie czytelników sprawiły, że katalog ukazał się w nieco zmienionej formie i z nowymi kategoriami tematycznymi.

3 Żywioły, okladka

Katalog skierowany jest do każdego, kto lubi aktywny tryb życia, ale głównie do turystów przemierzających górskie szlaki. Cechuje się niepowtarzalną bazą dystrybucji i ogólnym nieodpłatnym dostępem dla czytelników. W kwartalniku znajdują się zestawienia sprzętowe, bazy sklepów górskich i outdoorowych, bazy imprez i atrakcji związanych z górami.

Magazyn ukazuje się regularnie od 2006 roku, co trzy miesiące, w nakładzie 6000 egzemplarzy. Każde wydanie jest poświęcone kolejnej porze roku i prezentuje właściwe danemu sezonowi informacje. W najnowszym numerze na sezon letni 2010 katalog prezentuje zestawienia sprzętowo-odzieżowe: skarpety, obuwie, odzież, bieliznę, plecaki, śpiwory, wkładki do śpiworów, namioty, okulary oraz akcesoria. Katalog jest obecny w większości schronisk górskich: PTTK Szyndzielnia, PTTK Skrzyczne, PTTK na Hali Miziowej, PTTK Hala Szrenicka, Morskie Oko w Tatrach, PTTK na Polanie Chochołowskiej.

Zapraszamy na www.3zywioly.elamed.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0