HomeRynek outdoor

The North Face otwiera nowy sklep w Berlinie

10 lipca 2010 roku przy reprezentacyjnej ulicy Kurfürstendamm w Berlinie otwarty został nowy sklep The North Face®. Na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych prezentowane są produkty z kolekcji The North Face® Wiosna 2010.

The North Face, nowy sklep w Berlinie

W Berlinie panuje specyficzna atmosfera. To dynamicznie funkcjonujące miasto, gdzie powstają różnego rodzaju innowacje i rozwija się design, jest idealnym miejscem dla marki The North Face®. W specjalnie przygotowanej kampanii ukazujemy związek pomiędzy miejską kulturą, a outdoorowymi korzeniami The North Face® – komentuje Francesca Pozzi, VP of Retail – Outdoor and Action Sports EMEA (Europe, Middle East & Africa).

Ulotki, billboardy i tablice informacyjne będą zachęcały berlińczyków do wzięcia udziału w jednym z dwóch konkursów trwających przez pierwsze trzy dni funkcjonowania nowego sklepu.

Każdy, kto wypełni specjalną pocztówkę dostępną w sklepie przy Kurfürstendamm, weźmie udział w losowaniu. Pierwsza wylosowana osoba otrzyma kartę, która pozwoli jej zrobić zakupy o wartości 500 euro w nowym sklepie The North Face®. Dziewięć kolejnych osób otrzyma karty o wartości 100 euro. W drugim konkursie, po wybraniu odpowiedniego kodu, będzie można zdobyć koszulkę ze specjalnej serii przygotowanej z okazji otwarcia.

Niemcy pozostają bardzo ważnym rynkiem dla The North Face®, czego dowodem jest fakt, że jest to już siódmy sklep w kraju i drugi otwarty w samym Berlinie w ciągu ostatniego roku. Rozwój sieci sprzedaży i strategia skierowana bezpośrednio do konsumentów pozostaną w najbliższym roku ważnymi kierunkami działalności The North Face®.

Jacek Będkowski

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0