HomeImprezy outdoor

Bezpiecznie do celu

Fundacja im. Anny Pasek i Grupa Podhalańska GOPR zapraszają do wzięcia udziału w nieodpłatnych szkoleniach medycznych i warsztatach nawigacji satelitarnej z wykorzystaniem odbiorników GPS.

Fundacja Anny Pasek

Bezpiecznie do celu, to nowy cykl szkoleniowy realizowany przez Fundację im. Anny Pasek wraz z Grupą Podhalańską GOPR. W jego skład wchodzi szkolenie medyczne, obejmujące zakres pierwszej pomocy i podstawowe procedury ratownicze stosowane w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, oraz warsztaty nawigacji satelitarnej, z wykorzystaniem odbiorników GPS. Szkolenia te, stanowią kontynuację realizowanego prze Fundację projektu „Informacja geograficzna dla bezpiecznej eksploracji górskiej". Celem projektu jest przekazanie młodym ludziom wiedzy i umiejętności, które w warunkach górskich, pozwolą im uniknąć krytycznych sytuacji i ograniczyć poziom występującego w otoczeniu ryzyka do minimum. W sytuacjach trudnych, w stanach zagrożenia życia lub zdrowia, wiedza i umiejętności nabyte przez uczestników podczas szkolenia, mają się przyczynić do zachowania ich bezpieczeństwa…

Szkolenia odbędą się w Centralnej Stacji GP GOPR i Centrum Koordynacji Ratownictwa Górskiego w Rabce Zdrój. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów – Ratowników Górskich GP GOPR.

Szkolenia realizowane są w ramach statutowej działalności Fundacji im. Anny Pasek na rzecz bezpiecznej eksploracji górskiej. Szczegółowe informacje na temat szkolenia: www.annapasek.org.

Partnerami cyklu Bezpiecznie do celu są:

  • Plus gsm
  • Garmin

Patronat medialny:

  • Magazyn Góry,
  • Wspinanie.pl,
  • Ceneria,
  • Tygodnik Podhalański

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0