HomeImprezy outdoor

Nagrody w konkursie GORE rozdane!

Zwycięzcy konkursu „Moja wymarzona wyprawa”, który ogłosiła na antenie radia TOK Fm firma Gore, odebrali swoje wymarzone nagrody, czyli ubrania GORE-TEX® i WINDSTOPPER®.

Chociaż konkurs ogłoszony został w lutym, a w marcu było już wiadomo, kto jest zwycięzcą, uroczyste rozdanie nagród odbyło się dopiero pod koniec lipca. Przypomnijmy, że w konkurs polegał na nadesłaniu do redakcji radia TOK Fm opisu, planu i scenariusza swojej wymarzonej podróży. Nie chodziło tu wcale o ilość kilometrów do pokonania ani egzotykę miejsca, a bardziej o pomysł i sposób przedstawienia podróży.

W jury konkursu zasiedli Bartosz Lassak oraz Kuba Dyrlico z W.L.Gore&Associates, Kamil Dąbrowa, dziennikarz radia TOK Fm, prowadzący audycję „Biuro podróży” oraz Mateusz Damięcki, aktor a często również i podróżnik, który w zeszłym roku wspólnie z 5 przyjaciółmi przejechali 25 tys. km z Warszawy do Magadanu na Syberii trzema Mercedesami G.

Konkurs Gore, Mateusz DamięckiMateusz Damięcki

I tak, pierwsze miejsce zajęli Roksana i Grzegorz Goc, którzy wbrew swojej rodzinie zaplanowali podróż poślubną właśnie na Syberię. Jako nagrodę otrzymali zestaw ubrań (kurtki, spodnie oraz buty) z membraną GORE-TEX®. Ślub Roksany i Grzegorza odbył się 31 lipca. Młodej parze życzymy udanej podróży zarówno tej przez Syberię, jak i tej dłuższej, przez całe życie.

Drugie miejsce (kurtki WINDSTOPPER®) zajęli Kasia Miecznikowska i Sebastian Pawłowski, którzy zaplanowali swoją podróż do Azji południowo-wschodniej. Co ciekawe, to również będzie podróż poślubna. Trzecią nagrodę (kurtka WINDSTOPPER®) – i tu dowód na to, że nie odległość miała znaczenia – zajął Mateusz Kustra, który zaplanował podróż rowerem dookoła Polski.

Konkurs Gore, zwycięzcyKonkurs Gore, zwycięzcy

Rozdanie nagród odbyło się w siedzibie agencji STAR PR obsługującej firmę GORE. Przy tak wielkich upałach, jakie panowały tego wieczora, dobrze słuchało się opowieści o wymarzonych podróżach dookoła świata, a już zwłaszcza tych syberyjskich – dla ochłody. Gościem specjalnym spotkania byli Mateusz Damięcki oraz Paweł Długołęcki, którzy pokazali 40 minutowy film z wyprawy Trans Syberia i długo zabawiali wszystkich opowieściami o swoich syberyjskich przygodach.

Aneta Kołaszewska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0