HomeRynek outdoor

Szkolenie POG „O public relations dla Outdooru przystępnie” podczas targów SPORT-LATO w Kielcach

Przed nami kolejna edycja targów branżowych SPORT-LATO, która odbędzie się 19-21 sierpnia w Kielcach. Po raz kolejny Stowarzyszenie Polish Outdoor Group wraz organizatorami targów przygotowało szkolenia dla specjalistów outdoor, zarówno przedstawicieli marek, jaki i sklepów.

Pierwsze szkolenie przygotowane jest z myślą o przedstawicielach polskich oraz zachodnich marek. Będzie dotyczyło jednego z najistotniejszych zagadnień biznesowych czyli PR – "O public relations dla Outdooru przystępnie."

Szkolenie poprowadzi Beata Bilińska z agencji PUBLINK, która postara się odpowiedzieć na nurtujące menadżerów outdooru pytania:

  • Co jest PR-em, a co nim nie jest? Dlaczego reklama już nie wystarcza?
  • Czy PR jest wymarzony dla Outdooru?
  • Jak wybrać agencję i być zadowolonym z wyboru?
  • I dlaczego PR dla firm outdoorowych nie musi być drogi?

 

Targi Kielce ZIMA-SPORT 2010, szkolenie membranoweTargi Kielce ZIMA-SPORT 2010, szkolenie POG dotyczące technologii membran

Warto zaznaczyć, że działania z zakresu public relations nie są domeną dużych przedsiębiorstw. Wachlarz różnych narzędzi PR jest dostępny dla firm na każdym etapie rozwoju. Trzeba tylko wiedzieć jak i kiedy ich używać.

Szkolenie zaplanowane zostało na piątek, 20 sierpnia 2010, w godz. 16.00 do 18.00, w Centrum Konferencyjnym.

Wszystkich zainteresowanych wykładem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie emailowe udziału na adres pog@pog.org.pl (udział w szkoleniu jest bezpłatny).

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0