HomeRynek outdoor

Szkolenie POG „Śpiwory a technologia” podczas targów SPORT-LATO w Kielcach

O tym, że jednym z najbardziej popularnych outdoorowych produktów jest śpiwór, nie trzeba chyba w branży nikogo przekonywać. Rosnąca popularność sztucznych wypełnień oraz pojawiające się coraz to nowsze konstrukcje i rozwiązania powodują, że wiedza na ten temat staje się niezwykle specjalistyczna. Stowarzyszenie Polish Outdoor Group postanowiło zatem zorganizować szkolenie pt. „Śpiwory a technologia”, które odbędzie się podczas Targów SPORT-LATO w Kielcach.

Targi Kielce ZIMA-SPORT 2010, szkolenie POG dotyczące technologii membranTargi Kielce ZIMA-SPORT 2010, szkolenie POG dotyczące technologii membran, prowadzący Wojciech Kłapcia

Wykład poprowadzi Wojciech Kłapcia, a wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. takie zagadnienia:

  • Śpiwory wczoraj i dziś
  • Budowa śpiwora a walory użytkowe
  • Warstwa termiczna (Syntetyczny oraz naturalny puch)
  • Analiza właściwości puchu naturalnego i syntetycznego
  • Konstrukcje hybrydowe – szukanie złotego środka
  • Konserwacja i użytkowanie

Szkolenie zaplanowane zostało na piątek, 20 sierpnia 2010, w godz. 12.00 do 14.00, w Centrum Konferencyjnym. Wszystkich zainteresowanych wykładem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie emailowe udziału na adres pog@pog.org.pl (udział w szkoleniu jest bezpłatny).

Przypominamy również o drugim szkoleniu „O public relations dla Outdooru przystępnie”, również zaplanowanym na piątek w godz. 16.00-18.00 – szczegóły.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0