HomeRynek outdoor

Polartec na Facebooku

Pod koniec września br. marka Polartec® uruchomiła fan page Polartec Poland w serwisie społecznościowym Facebook.

Polartec, logo

Za pomocą fan page Polartec Poland sympatycy marki oraz miłośnicy podróży i aktywnego trybu życia będą informowani nt. bieżących wydarzeń outdoorowych, zawodów czy festiwali podróżniczych. Wyjątkowa sytuacja biznesowa Polartec® – fakt współpracy ze znanymi polskimi i zagranicznymi firmami – umożliwia także informowanie fanów o nowościach wielu czołowych odzieżowych marek.

Dodatkowo, na fan page Polartec Poland organizowane są konkursy, w których nagrodami jest odzież czy akcesoria, polskich i światowych marek, wykonana z dzianin Polartec®. Pierwszy konkurs foto właśnie trwa – termin nadsyłania zdjęć to 26 października.

Poza tym, na Polartec Poland będą umieszczane informacje o różnych akcjach oraz wydarzeniach, w których Polartec® ma swój udział bądź jest ich organizatorem. Przykładem jest POLARTEC® CHALLENGE – coroczny program grantowy do którego mogą zgłaszać się wszystkie osoby, pojedynczo lub w grupach, które mają plan wyprawy i potrzebują wsparcia w jej realizacji. Marka Polartec® dysponuje pulą 10 000 $, a wytypowani zwycięzcy zostaną także ubrani od stóp do głów w odzież wykonaną z dzianin Polartec®. Termin nadsyłania aplikacji do programu Polartec® Challenge mija 1 listopada br.

Więcej na fan page Polartec Poland: www.facebook.com/Polartec.Poland

Program Polartec® Challenge: www.polartec.com/#/polartec-challenge/

źródło: Polartec

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0