HomeNowości z rynku

Kolekcja dziecięca Columbia Sportwear na Zimę 2010

Zbliża się chłodny sezon, który dzieciaki witają wyjątkowo gorąco. Nie ma bowiem nic lepszego od zjazdów na sankach, bitew na śniegowe kule czy lepienia bałwana. Nowa kolekcja marki Columbia Sportswear na Zimę 2010/2011 oferuje ubrania i buty nafaszerowane nowoczesnymi technologiami, dzięki którym nasze pociechy na pewno nie zmarzną i nie zmokną w trakcie zabawy.

W kolekcji Zima 2010/2011 znajdziemy m.in.:

  • Dziewczęcą kurtkę Check PointTM

Wodoodporna i oddychająca kurtka Check PointTM, o podklejonych szwach i ciekawym kroju, sprawi, że każda dziewczynka jeszcze bardziej pokocha zabawy na śniegu. Szykowne szycie, miły w dotyku kołnierz z pewnością przypadną jej do gustu, a Ty docenisz wytrzymałą, odporną na uszkodzenia tkaninę, z której wykonana jest kurtka.

Columbia, kurtka Check Point
Columbia, kurtka Check Point

Model Check PointTM posiada odpinany kaptur, zapinaną podpinkę chroniącą przed zimnymi podmuchami wiatru i wewnętrzne kieszenie na gogle. Dopasowane mankiety rękawów sprawią, że Twojemu dziecku będzie ciepło nawet w największe mrozy. Kurtkę Check Point wyposażono w innowacyjną ocieplinę Omni-HeatTM Thermal Insulation, która pozwala cieszyć się przyjemnym ciepłem bez konieczności zwiększania wagi ubrania. Taki efekt jest możliwy dzięki bardzo wysokim parametrom termoizolacyjnym ociepliny. Testy porównawcze wykazały, że przy tej samej gramaturze, współczynnik CLO (określający wartość termiczną) ociepliny Omni-HeatTM jest aż o 30% wyższy od CLO uważanej do tej pory za najcieplejszą, ociepliny Primaloft. Te wyjątkowe właściwości zostały potwierdzone przez niezależne laboratoria – niemieckie TUV oraz szwajcarskie SGS. Równie istotny jest fakt, że ocieplina Omni-HeatTM aż w 50% wykonana jest z materiałów pochodzących z recyclingu.

Dziewczęca kurtka Check PointTM dostępna jest w następujących rozmiarach: S (7/8), M (10/12), L (14/16), XL (18/20).

  • Chłopięcą kurtkę Droid TechTM

Wybór między futurystycznymi wzorami i klasycznymi kolorami należy do Ciebie. Wszystkie modele Droid TechTM wyposażono w innowacyjną ocieplinę Omni-HeatTM Thermal Insulation, która pozwala cieszyć się przyjemnym ciepłem bez konieczności zwiększania wagi ubrania.

Columbia, kurtka Droid Tech
Columbia, kurtka Droid Tech

Taki efekt jest możliwy dzięki bardzo wysokim parametrom termoizolacyjnym ociepliny. Testy porównawcze wykazały, że przy tej samej gramaturze współczynnik CLO (określający wartość termiczną) ociepliny Omni-HeatTM jest aż o 30% wyższy od CLO uważanej do tej pory za najcieplejszą, ociepliny Primaloft. Te wyjatkowe właściwości zostały potwierdzone przez niezależne laboratoria – niemieckie TUV oraz szwajcarskie SGS. Równie istotny jest fakt, że ocieplina Omni-HeatTM aż w 50% wykonana jest z materiałów pochodzących z recyclingu. Kurtkę wyposażono również w odpinany kaptur i podpinkę, a za sprawą technologii Omni-Tech, kurtka pozostaje wodoodporna i oddychająca. Droid TechTM wszystkie szwy ma podklejone i posiada szereg kieszeni zapinanych na suwaki.

Kurtka Droid TechTM dostępna jest w rozmiarach: S (8), M (10/12), L (14/16), XL (18/20).

  • Buty BugabootTM Omni-HeatTM

Tej zimy zwiastujemy koniec przemarzniętych palców u stóp! Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Omni-Heat,
buty BugabootTM zatrzymują więcej ciepła i pozwalają cieszyć się zimową aktywnością. Technologia Omni-HeatTM Thermal Reflective, czyli wzorowana na kocach NRC srebrna podszewka o fakturze delikatnych kropek, pomaga utrzymać właściwą temperaturę ciała.

Columbia, buty Bugaboot Omni-Heat
Columbia, buty Bugaboot Omni-Heat

Dzięki swoim właściwościom, Omni-HeatTM Thermal Reflective, zatrzymuje przeciętnie o 20% więcej ciepła bez zwiększenia wagi i objętości warstwy ocieplającej. W chłodnych i suchych warunkach, bazujące na aluminium kropki odbijają ciepło ciała w jego kierunku, a gdy temperatura i wilgotność otoczenia rosną, te same kropki,
dzięki wysokim właściwościom przewodzenia ciepła, odprowadzają jego nadmiar oraz parę wodną do wierzchnich warstw obuwia. Zewnętrzna powłoka butów BugabootTM Omni-HeatTM nie przepuszcza wody i zapewnia oddychalność. Z BugabootTM minusowe temperatury to tylko dobra zabawa!

Buty BugabootTM Omni-HeatTM dostępne są w zarówno w wersji chłopięcej, jak i dziewczęcej, w rozmiarach: 32, 33⅓, 34⅔, 36, 37 ⅓, 38 ⅔.

źródło: Columbia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0