HomeNowości z rynku

Białe szaleństwo z Topcom

Nowa krótkofalówka Topcom ułatwia narciarzom bezpłatną komunikację na stoku.

Belgijska firma Topcom wprowadza krótkofalówkę Protalker PT-1078, przeznaczoną do użytkowania na rozległych przestrzeniach. Jej zasięg wynosi max 10 kilometrów. Podstawową funkcją modelu jest wodoodporność (IPX7) oraz wysoki stopień wytrzymałości obudowy na wstrząsy i upadki.

Topcom, krótkofalówka Protalker PT-1078Topcom, krótkofalówka Protalker PT-1078

Urządzenie działa nawet po 30 minutowym przebywaniu w śniegu, a także po wrzuceniu do wody. Protalker PT 1078 działa na 8 kanałach i 121 podkanałach, oferując możliwość prowadzenia indywidualnej rozmowy z innymi narciarzami na stoku. Model posiada regulację głośności, funkcję przeszukiwania kanałów, możliwość zmiany kanałów, a także identyfikator urządzenia w trybie grupy.

Krótkofalówki są energooszczędne, posiadają tryb cichy – wibrację oraz blokadę klawiatury. Model jest kompatybilny z innymi krótkofalówkami Topcom, które można dołączyć przy zwiększonej liczbie użytkowników. Pomarańczowa obudowa urządzenia ułatwia zaś jego identyfikacje w sytuacji upuszczenia na śnieg.

Komplet krótkofalówek zawiera: dwie krótkofalówki z klipsami do paska, dwa zestawy baterii oraz jedną podwójną ładowarkę.

Cena: 599 PLN

Aleksandra Szafraniec
Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0