HomeNowości z rynku

Oficjalna narta The North Face Ski Challenge 2010 presented by Gore-Tex

Wyjątkowa szata graficzna ozdobiła limitowaną serię nart Atomic Access.

Od stycznia do marca 2011 roku w czterech znanych europejskich kurortach rozegrane zostaną zawody freeskiingowe dla zawodników do lat 20 – The North Face® Ski Challenge presented by Gore-Tex®. Najlepszy z młodych narciarzy zdobędzie tytuł Rookie Freeskier of the Year i roczny kontrakt sponsorski z firmą The North Face. Specjalnie na tę okazję Atomic przygotował specjalną wersję modelu Access, ozdobionego grafiką nawiązującą do imprezy.

Atomic, narty AccessAtomic, narty Access

Access to uniwersalna narta freeride`owa przeznaczona dla mężczyzn i kobiet. Dzięki odpowiedniej szerokości (100 mm) i rockerowi (charakterystyczne wydłużone podgięcie) zastosowanemu w przedniej części narty, bardzo łatwo manewruje się nią w głębokim puchu. Z kolei konstrukcja, w której wykorzystano Step Down Sidewall L2 zapewnia stabilne zachowanie nart na twardszym śniegu. Przy 171 cm długości, narty mają 18 metrowy promień skrętu.

Narty będzie można już wkrótce wygrać w konkursach organizowanych przez magazyn Ski oraz portal freestyle.pl.

Oficjalnym strojem The North Face® Ski Challenge 2010 presented by Gore-Tex® zostały specjalnie zaprojektowane spodnie i kurtka Bizzo.

The North Face, kurtka BizzoThe North Face, kurtka Bizzo

The North Face, spodnie BizzoThe North Face, spodnie Bizzo

Wykorzystany materiał Gore – Tex® Performance Shell 3L oraz w pełni klejone szwy zapewniają wodoszczelność i „oddychalność”. Spodnie zostały dodatkowo ocieplone podszewką Thermoliner. Specjalny system łączenia z kurtką zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed śniegiem i zimnem. Zarówno spodnie jak i kurtka, posiadają liczne kieszenie, które pozwalają na schowanie wyposażenia potrzebnego w czasie wypraw w góry oraz system RECCO® ułatwiający poszukiwanie zasypanych przez lawinę.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można na stronie eu.thenorthface.com.

Jacek Będkowski

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0