HomeRynek outdoor

INTERSPORT w stolicy sportów zimowych

Zgodnie z planem, 15 grudnia br. o godz. 12.00 ruszył w Zakopanem największy na Podhalu dwupoziomowy sklep sportowy sieci INTERSPORT o powierzchni 727 m2 zlokalizowany (na przedłużeniu Krupówek). Liczne promocje i atrakcyjny asortyment ściągnie z pewnością wielu mieszkańców oraz gości odwiedzających Tatry.

Nowy sklep INTERSPORT w Zakopanem zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Tetmajera 2, czyli na przedłużeniu Krupówek, które są najczęściej odwiedzanym miejscem przez turystów. Spółka otworzyła salon przed zbliżającym się sezonem świątecznym licząc, iż zachęci swoją ofertą mieszkańców oraz gości przebywających na urlopie.

W uroczystym otwarciu, które odbyło się o godz. 11.00 uczestniczył pan Wojciech Solik – zastępca Burmistrza Miasta Zakopane, władze GOPR, TOPR, Polskich Kolei Linowych, lokalne media, współpracownicy firmy oraz wielu znamienitych „Zakopiańczyków”. Po zakończeniu oficjalnej części programu, sklep został otwarty dla klientów. Pierwszych 100 klientów nowego salonu INTERSPORT – WIERCHY otrzymało nagrody!

Intersport, sklep w ZakopanymIntersport, nowy sklep w Zakopanem

Systematyczne rozbudowywanie ogólnopolskiej sieci sprzedaży INTERSPORT Polska S.A. jest zgodne z przyjętą przez Zarząd strategią rozwoju. Dzięki ekspansji na nowe obszary, sieć INTERSPORT ma możliwość poszerzenia rynku zbytu i dotarcia z ofertą do nowego grona klientów.

Spółka INTERSPORT Polska S.A. posiada obecnie 29 salonów sprzedaży w 17 największych miastach Polski, o łącznej powierzchni sprzedaży prawie 32 tys. m2.

Iwona Książek

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0