HomeNowości z rynku

SwissRoomBox – dom w samochodzie

Ponad 100 lat temu szwajcarski scyzoryk był pierwszym składanym multifunkcjonalnym nożem kieszonkowym. Dzisiaj inna szwajcarska firma opracowała swissRoomBox – pierwszy na świecie składany zestaw kempingowych, który można zainstalować w większości samochodów osobowych i typu mini-van.

Po zainstalowaniu modułowego systemu w bagażniku samochodu, możemy gotować, jeść, brać prysznic i spać na łonie natury, niezależnie od infrastruktury w miejscu, w którym jesteśmy.

Wielofunkcyjny „dom na pokładzie”

SwissRoomBox jest unikalnym zestawem, którego składowe części można przekształcić w prysznic, kuchnię, łóżko, czy jadalnię w niecałe 5 minut. Wszystko bez użycia narzędzi. SwissRoomBox zapewnia komfort ciepłej wody, gazu i energii elektrycznej pod napięciem 220V, 12V i 5V USB, a inteligentny system kontroli monitoruje stan samochodowego akumulatora.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=3cy3gKwirLk]

Demontaż w 15 minut

Jeżeli chcemy wykorzystać bagażnik w innych celach, swissRoomBox można łatwo i szybko zdemontować w niespełna 15 minut. SwissRoomBox ustawiony w pozycji zamkniętej pozwala na wykorzystanie wszystkich siedzeń w samochodzie podczas podróży.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=pugfIE-pDUc&feature=player_embedded#at=11]

Szwajcarska jakość

SwissRomBox złożony jest z czterech, prostych modłów. Zaprojektowany i wyprodukowany w Szwajcarii ucieleśnia szwajcarską niezawodność, precyzję i solidność zarówno w zastosowanych materiałach, jak i sprzęcie. 

[video:http://www.youtube.com/watch?v=QTQIX8gTVRI&feature=player_embedded#at=22]

Ceny i gdzie kupić

SwissRoomBox jest obecny na rynku od 2011 roku. W Europie można go zamówić poprzez stronę internetową firmy: www.swissroombox.com.

Dzięki swissRoomBox samochód stanie się samochodem kampingowym za bardziej przystępną cenę niż przy zakupie standardowego kampingowego pojazdu (co w przybliżeniu kosztuje 10 razy więcej). Wraz z swissRoomBox można przekształcić swój samochód w pojazd kampingowy za cenę rozpoczynającą się od:

– 8630 CHF (z uwzględnieniem 8% VAT) – ok. 29 tys. zł

– 6500 Euro (bez uwzględnienia podatków) – ok. 26 tys. zł

Źródło: SwissRomBox

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0